Tato akce již není dostupná.
Nenechte si uniknout další podobnou akci, přihlaste se k odběru slev.
Zašleme Vám informaci o každé nové slevě na Váš email!
70 Kč
50 %
35 Kč
95
Původně:
Sleva:
Cena:
Zákazníků:
Dárkový poukaz s vlastním věnováním zdarma! Vyzkoušejte si, jak může vypadat.

CELÁ ČR: STRAP PERFECT3 kusy klipů na skrytí nevzhledných ramínek od podprsenky za pouhých 35 Kč! Nenechte si zkazit svoji image viditelnými ramínky. Sleva 50 %!

Kde uplatnit slevu?

STUDIO STEP
Tř.V.Klementa 1223
Ml.Boleslav

Tel.: 739 294 329
stepstudio@centrum.cz

www.studiostep1.cz

V bodech

Skryjte ramínka své podprsenky rychle chytře a levně! STRAP PERFECT s PUSH UP efektem s fajn slevou 50 %!


STRAP PERFECT 3ks za pouhých 35 Kč:

  • klipy na skrytí nevzhledných ramínek od podprsenky
  • balení obsahuje celkově 3 kusy klipů - bílý, černý, tělový

Podmínky

  • Při objednávce, prosím, zadejte adresu, na kterou si přejete zboží doručit. 
  • Poštovné a balné činí 30 Kč. Částka za poštovné se Vám automaticky přičte k objednávce. Je možné poslat 3 kusy produktu za jedno poštovné.
  • Zboží je možné si osobně vyzvednout na adrese: STUDIO STEP, Tř.V.Klementa 1223, Ml.Boleslav, 29301 tel.: 739 420 028 nebo 739 294 329 (po-pá: 9:00 – 19:00)
  • Termín dodání se pohybuje od 3 do pracovních dnů 7 dnů.

Doplňující informace

STRAP PERFECT – 3 kusy klipů, se kterými budete mít skrytá ramínka pod oděvy a navíc při stažení ramínek získáte krásný výstřih. Klipy můžete používat prakticky pro každý model podprsenky. S pomocí klipů perfektně vyladíte vaši image. Konečně můžete ukázat váš sexy výstřih, ramena a záda či tetování. Perfektně zvýrazní vaší siluetu.

Balení obsahuje celkově 3 kusy klipů - bílý, černý, tělový

 

 

Klip na skrytí ramínek s PUSH-UP efektem je fantastický pomocník, který můžete použít pro každý model podprsenky s ramínky. Klip je pružný, takže ani nebudete vědět, že jej máte a nebude vás obtěžovat. Díky této maličkosti nemusíte kontrolovat, kde jsou ramínka a konec vaší podprsenky. Klip ocení také každá žena, která touží po tom, aby její dekolt vypadal plnější a svůdnější.

 

 

Nabídka pro firmy

Hledáte nové zákazníky? Nechcete platit za reklamu, o které nevíte, zda bude efektivní? Nechcete nikomu platit předem? Chcete mít jistý výsledek a dát o svém podniku vědět lidem?

Potom neváhejte a kontaktujte náš obchodní tým, připravíme Vám nabídku, která osloví statisíce potenciálních zákazníků a s jejímž výsledkem budete zaručeně spokojeni!