Tato akce již není dostupná.
Nenechte si uniknout další podobnou akci, přihlaste se k odběru slev.
Zašleme Vám informaci o každé nové slevě na Váš email!
460 Kč
50 %
229 Kč
35
Původně:
Sleva:
Cena:
Zákazníků:
Dárkový poukaz s vlastním věnováním zdarma! Vyzkoušejte si, jak může vypadat.

CELÁ ČR: Deska na rychloskládání oblečení za skvělých 229 Kč! Perfektně složíte všechny košile, trička, halenky, kalhoty, ručníky atd. rychle a zábavně během pár vteřin! Sleva 50 %!

Kde uplatnit slevu?

KAMPEIRA s.r.o.
Mahenova 1952/9
Krnov

Tel.: 777 114 170

V bodech

Deska na rychloskládání oblečení za skvělých 229 Kč! Sleva 50 %!

  • Naprosto perfektně složí veškeré Vaše oblečení během pár vteřin!
  • Skládání oblečení bude rychlé a zábavné.
  • Na výběr ze 3 barev: modrá, červená, růžová.
  • Rozměry: 70 x 59 cm. Dá se složit do kompaktního rozměru.

Podmínky

  • Při objednávce, prosím, zadejte adresu, na kterou si přejete zboží doručit (pokud do práce/firmy - uveďte i název firmy). Doba doručení se pohybuje od 2-3 dnů od zaplacení.
  • Poštovné a balné po celé ČR činí 79 Kč a bude Vám automaticky přičteno k objednávce. Poštovné platíte pouze 1x při odběru libovolného počtu kusů.

Doplňující informace

Už vás nebaví trávit hodiny u skládání prádla a chcete aby skládání prádla bylo snadné a otázka jen chvíle? Aby vám už hromada prádla na skládání nenaháněla hrůzu, pořiďte si tuto desku na rychloskládání za skvělých 229 Kč! Deska na rychloskládání oblečení známá ze seriálu The Big Bang Theory.

 

  

 

Zaplňte váš šatník během chvíle dokonale srovnaným oblečením a ušetřte si váš čas na věci, které máte rádi. Potěšte sebe nebo svoji milou tímto geniálním a jednoduchým dárkem.

 

Nabídka pro firmy

Hledáte nové zákazníky? Nechcete platit za reklamu, o které nevíte, zda bude efektivní? Nechcete nikomu platit předem? Chcete mít jistý výsledek a dát o svém podniku vědět lidem?

Potom neváhejte a kontaktujte náš obchodní tým, připravíme Vám nabídku, která osloví statisíce potenciálních zákazníků a s jejímž výsledkem budete zaručeně spokojeni!