Tato akce již není dostupná.
Nenechte si uniknout další podobnou akci, přihlaste se k odběru slev.
Zašleme Vám informaci o každé nové slevě na Váš email!
1 290 Kč
72 %
358 Kč
8
Původně:
Sleva:
Cena:
Zákazníků:
Dárkový poukaz s vlastním věnováním zdarma! Vyzkoušejte si, jak může vypadat.

CELÁ ČR: Znáte z TV! Odšťavňovač Pro-V Juicer za pouhých 358 Kč! Vytvořte si v pohodlí domova 100% lahodnou šťávu z ovoce či zeleniny, kterou máte rádi! Osvěžující džusy se slevou 72 %!

Kde uplatnit slevu?

David Končický
Skalka 411
281 63 Kostelec nad Černými Lesy

Tel.: 774 970 806
david.koncicky@seznam.cz

V bodech

Jedinečný odšťavňovač Pro-V Juicer za skvělou cenu 358 Kč! Milujete čerstvou šťávu z ovoce a nechce se vám za ni utráce spousta peněz v obchodech? Vytvořete si vlastní 100 % lahodný džus z jakéhokoliv ovoce, které máte rádi!

  • snadné použití
  • kvalitní nerezový materiál
  • rychlá procedura odšťavňování
  • protiskluzová rukojeť
  • navíc 4 dílná nerezová zdobící sada (spirálový kráječ, škrabka se zdobící násadou, zdobící kráječ, vykrajovač kuliček, nůž s vlnkovaným ostřím)
  • lze mýt i v myčce

Podmínky

  • Při objednávce, prosím, zadejte adresu, na kterou si přejete zboží doručit.
  • Poštovné a balné činí 79 Kč. Částka za poštovné se Vám automaticky přičte k objednávce.
  • Zboží je odesíláno od 3 do 7 dnů od zaplacení.

Doplňující informace

Chcete si udělat 100% lahodnou šťávu ze svého oblíbeného ovoce či zeleniny? Pak pro vás máme jedinečnou nabídku! Skvělý Pro-V Juicer, který znáte z TV! Z každého šťavnatého ovoce či zeleniny dostane šťávu a dužinu bez námahy! Pokud máte cukrovku, vysoký krevní tlak či nadváhu, neváhejte! Šťáva z ovoce je jako lék, obsahuje spoustu vitamínů, je bez přidaného cukru a ostatních umělých látek. K nabídce navíc obdržíte 4 dílnou nerezovou zdobící sadu (spirálový kráječ, škrabka se zdobící násadou, zdobící kráječ, vykrajovač kuliček, nůž s vlnkovaným ostřím).

 

  

Nabídka pro firmy

Hledáte nové zákazníky? Nechcete platit za reklamu, o které nevíte, zda bude efektivní? Nechcete nikomu platit předem? Chcete mít jistý výsledek a dát o svém podniku vědět lidem?

Potom neváhejte a kontaktujte náš obchodní tým, připravíme Vám nabídku, která osloví statisíce potenciálních zákazníků a s jejímž výsledkem budete zaručeně spokojeni!