Tato akce již není dostupná.
Nenechte si uniknout další podobnou akci, přihlaste se k odběru slev.
Zašleme Vám informaci o každé nové slevě na Váš email!
499 Kč
70 %
149 Kč
12
Původně:
Sleva:
Cena:
Zákazníků:
Dárkový poukaz s vlastním věnováním zdarma! Vyzkoušejte si, jak může vypadat.

CELÁ ČR: Diskrétní vibrátor ve tvaru rtěnky pro vaše maximální potěšení za skvělých 149 Kč! Neváhejte a překvapte svého partnera tímto intimním dárkem se slevou 70 %!

Kde uplatnit slevu?

KAMPEIRA s.r.o.
Mahenova 1952/9
Krnov

Tel.: 777 114 170

V bodech

Intimní vibrátor ve tvaru rtěnky za senzačních 149 Kč! Sleva 70 %!

  • vodotěsný
  • diskrétní velikost: 9 x 2,5 cm
  • napájení: 1x AAA baterie
  • pouze otočte rukojetí a užijte si dokonale tiché vibrace

Překvapte svou partnerku tímto intimním dárkem za super cenu!


Podmínky

  • Při objednávce, prosím, zadejte adresu, na kterou si přejete zboží doručit (pokud do práce/firmy - uveďte i název firmy). Doba doručení se pohybuje od 2 do 7 dnů od zaplacení.
  • Poštovné a balné po celé ČR činí 59 Kč a bude Vám automaticky přičteno k objednávce. Poštovné platíte pouze 1x při odběru libovolného počtu kusů.

Doplňující informace

Originální vibrátor ve tvaru rtěnky bude Vaším každodenním tajným společníkem. Nikdo nikdy neobjeví Vaše malé radostné potěšení, protože si každý splete tento vibrátor se rtěnkou. Díky diskrétnímu rozměru si můžete vzít minivibrátor všude s sebou, aniž by někdo něco tušil. Vibrační rtěnka s měkkou špičkou a příjemně klouzavým tělem. 

 

  

Nabídka pro firmy

Hledáte nové zákazníky? Nechcete platit za reklamu, o které nevíte, zda bude efektivní? Nechcete nikomu platit předem? Chcete mít jistý výsledek a dát o svém podniku vědět lidem?

Potom neváhejte a kontaktujte náš obchodní tým, připravíme Vám nabídku, která osloví statisíce potenciálních zákazníků a s jejímž výsledkem budete zaručeně spokojeni!