Tato akce již není dostupná.
Nenechte si uniknout další podobnou akci, přihlaste se k odběru slev.
Zašleme Vám informaci o každé nové slevě na Váš email!
1 290 Kč
69 %
399 Kč
4
Původně:
Sleva:
Cena:
Zákazníků:
Dárkový poukaz s vlastním věnováním zdarma! Vyzkoušejte si, jak může vypadat.

CELÁ ČR: Pouhých 399 Kč za elektronické smajlíky do auta v hodnotě 1290 Kč! Oživte své auto emocemi a blikněte na řidiče či kolemjdoucí jednoho z 5ti super smajlíků! Skvělý dárek pro muže se slevou 69 %!

Kde uplatnit slevu?

KAMPEIRA s.r.o.
Mahenova 1952/9
Krnov

Tel.: 777 114 170

V bodech

Elektronický smajlík do auta nyní za skvělých 399 Kč (původní cena 1290 Kč):

  • 5 typů vzkazů (smajlíků)
  • displej s LED diodami - průměr 17 cm
  • dálkové ovládání
  • jednoduchá instalace i používání
  • vtipná dekorace na karoserii auta
  • 4 x AA baterie do hlavní části a 2 x AAA baterie do ovládání
  • možnost napajení ze zapalovače auta, kabel je součástí balení

Skvělý dárek pro každého muže s fajn slevou 69 %!


Podmínky

  • Při objednávce, prosím, zadejte adresu, na kterou si přejete zboží doručit (pokud do práce/firmy - uveďte i název firmy). Doba doručení se pohybuje od 2 do 7 dnů od zaplacení.
  • Poštovné a balné po celé ČR činí 89 Kč a bude Vám automaticky přičteno k objednávce. Poštovné platíte pouze 1x při odběru libovolného počtu kusů.

Doplňující informace

„Řídíte a někdo: Vám udělal radost, líbí se Vám, Vás naštval ... blikněte na něj naším smajlíkem a dejte mu tak vědět, co si o něm myslíte!" Jedná se o novinku na českém trhu.

 

  

 

Pomocí velké přísavky přichytíte na zadní sklo tabulku s mnoha LED diodami a dálkovým ovládáním můžete posílat vzkazy řidičům nebo i kolemjdoucím za vámi. Vzkazy mohou být plné hněvu nebo sympatií. Do auta jedoucího vzadu je tak možné vzkázat poděkování třeba za uvolnění místa v pruhu. Řidiči lze ale také naopak vynadat, když se Vám jeho chování za volantem zrovna nezdá.

 

Můžete si vybrat z 5 vzkazů, které za sebe pošlete. Smajlíky do auta není potřeba žádným složitým způsobem instalovat. Stačí pouze vložit 4 AA baterie do hlavní části a 2 AAA baterie do ovládání. Jakmile obě části přísavkami přichytíte na sklo, vše je hotovo. Kompletní montáž trvá max. 3 minuty.


Nabídka pro firmy

Hledáte nové zákazníky? Nechcete platit za reklamu, o které nevíte, zda bude efektivní? Nechcete nikomu platit předem? Chcete mít jistý výsledek a dát o svém podniku vědět lidem?

Potom neváhejte a kontaktujte náš obchodní tým, připravíme Vám nabídku, která osloví statisíce potenciálních zákazníků a s jejímž výsledkem budete zaručeně spokojeni!