Tato akce již není dostupná.
Nenechte si uniknout další podobnou akci, přihlaste se k odběru slev.
Zašleme Vám informaci o každé nové slevě na Váš email!
90 Kč
68 %
29 Kč
23
Původně:
Sleva:
Cena:
Zákazníků:
Dárkový poukaz s vlastním věnováním zdarma! Vyzkoušejte si, jak může vypadat.

CELÁ ČR: Překvapte svého miláčka originálním dárkem se slevou 68 %! Kouzelné fazolky se 12 různými nápisy nyní za pouhých 29 Kč! Zasaďte fazolku do květináče a vypěstujte si rostlinku třeba s nápisem "Z lásky"!

Kde uplatnit slevu?

KAMPEIRA s.r.o.
Mahenova 1952/9
Krnov

Tel.: 777 114 170

V bodech

Jedinečné kouzelné fazolky se 12 různými nápisy a se slevou 68 %!

  • Darujte tento originální dárek vašemu miláčkovi, nyní za pouhých 29 Kč (původní cena 90 Kč)!

Fazolku stačí zasadit do klasického květináče, zalévat a pozorovat, jak roste. Po vyklíčení budete překvapeni některým ze 12 různých nápisů! Vyberte si ten, který se vám líbí nejvíce!

  • Na výběr z těchto nápisů: Z lásky, Lucky, Hello, Happy, Kiss me, I like you, I miss you, Only you, I love you, Pray, Angel, Take care.

Podmínky

  • Při objednávce, prosím, zadejte adresu, na kterou si přejete zboží doručit (pokud do práce/firmy - uveďte i název firmy). Doba doručení se pohybuje od 2 do 7 dnů od zaplacení.
  • Poštovné a balné po celé ČR činí 49 Kč a bude Vám automaticky přičteno k objednávce. Poštovné platíte pouze 1x při odběru libovolného počtu kusů.

Doplňující informace

Darujte rostlinku s přáním. Trpělivost přináší růže. Růží je v tomto případě naše fazolka, která až vyroste, mile překvapí rozkvetlým pozdravem vašeho miláčka.

 

  

  

 

Návod k použití:

1. Fazolku vložte na navlhčenou vatu a nechte ji cca 3 dny v pokojové teplotě naklíčit.

2. Poté, co se objeví klíček, fazoli zasaďte do hlíny v malém květináči. Půdu občas zalijte a udržujte pokojovou teplotu.

3. Po 7-10 dnech se objeví rostlinka, která ponese kouzelný vzkaz.

Nabídka pro firmy

Hledáte nové zákazníky? Nechcete platit za reklamu, o které nevíte, zda bude efektivní? Nechcete nikomu platit předem? Chcete mít jistý výsledek a dát o svém podniku vědět lidem?

Potom neváhejte a kontaktujte náš obchodní tým, připravíme Vám nabídku, která osloví statisíce potenciálních zákazníků a s jejímž výsledkem budete zaručeně spokojeni!