PRAHA: Rehabilitační péče s léčebným účinkem již od 240 Kč! Vyberte si variantu zdravotní masáže s kombinací léčebné procedury od terapeuta-specialisty Milana Koutného. V nabídce jednotlivá 30 min. ošetření a také permanentka na 5 ošetření!

52% Rehabilitační péče s léčebným účinkem již od 240 Kč!
Nakupovat můžete ještě: (co to znamená?)
500 Kč
52 %
260 Kč
Původně:
Sleva:
Ušetříte:
240 Kč
Cena od:
 

6 zákazníků

Nabídka je aktivní!

Dárkový poukaz s vlastním věnováním zdarma! Vyzkoušejte si, jak může vypadat.

Kde uplatnit slevu?

Milan Koutný
Centrum pevného zdráví - studio Ve dvoře
Václavské náměstí 37 (vchod ve dvoře vedle Paláce Luxor)
Praha 1

Tel.: 602 947 824
milan.k3@seznam.cz

www.regeneracekoutny.cz

V bodech

Rehabilitační péče ve formě zdravotní masáže spolu s variantami umocňující léčebný účinek! Ke 30 min. zdravotní masáži v ceně 240 Kč si můžete vybrat také některou z následujících variant:

 • Hlubinný rašelinový zábal (do 30 min) = 250 Kč; pemanentka 5x 30 min = 1150 Kč
 • Parafínový obklad s konopím (do 20 min) = 250 Kč; pemanentka 5x 30 min = 1150 Kč
 • Terapeutický ultrazvuk (do 20 min) = 290 Kč; pemanentka 5x 30 min = 1250 Kč
 • Rehabilitační cvičení Dr. Koláře (30 min) = 250 Kč; pemanentka 5x 30 min = 1200 Kč
 • Balneoterapie - suchá uhličitá koupel (40 min) = 350 Kč; pemanentka 5x 30 min = 1500 Kč
 • LUMILA infračervený zářič (15 min) = 124 Kč; pemanentka 5x 30 min = 500 Kč

Účinky zdravotní masáže:

 • pomáhá od bolesti hlavy, krční páteře a ztuhlých svalů 
 • okamžitá úleva od bolesti
 • uvolnění pohybového aparátu i toků energií
 • je vhodná při sedavém zaměstnání i při psychické a fyzické únavě

Zdravotní masáž je vhodná jak pro ženy i muže každého věku, tak i pro starší generaci bez jakéhokoliv rizika. Toto ošetření je provedeno na vysoké úrovni stejně tak, jako kdybyste navštívili jakákoli rehabilitační pracoviště či lázeňské zařízení! 

 

Terapeutický ultrazvuk patří mezi nejčastěji aplikované metody fyzikální terapie. Doporučuje se na různé svalové a kloubní obtíže, poúrazové stavy či generativní onemocnění.

 

Otevírací doba: Po - Pá: 9:00 - 21:00. Studio najdete přímo v centru Prahy!

 • Věnujte poukaz jako dárek svým blízkým, rodině či přátelům! Věřte, že budou plni očekávání!

Podmínky

 • Platnost poukazu je od 26.3.2018 do 31.8.2018.
 • Počet poukazů na osobu není omezen.
 • Celkem je k dispozici 300 poukazů.
 • Permanentka je přenosná-
 • Rezervujte si termín návštěvy 7 dní předem na tel. 602 947 824.
 • Zrušení objednaného termínu nejpozději 120h předem, jinak poukaz propadá.
 • Poslední objednávky 14 dnů před koncem platnosti poukazu.

Doplňující informace

Zažijte pocity uvolnění a štěstí ve studiu Ve Dvoře!

Nechte vyladit své tělo do ideální formy pomocí masáží s tisíciletími cizelovanými východními technikami. Obnovte své síly nebo se dokonale uvolněte při blahodárné masáži!

 

Zdravotní masáž
Využívá prvky několika typů masáží pro uvolnění fascií, svalů, šlach, úponů, případně i unavených kloubů. Pomáhá od bolesti hlavy, krční páteře a ztuhlých svalů na pohybovém ústrojí a ostatních tkání či orgánových systémech. Délka časového rozsahu zdravotní masáže je volena dle rozsahu a druhu obtíže. Tímto ošetřením dosahujeme okamžité úlevy od bolesti a uvolnění, jak pohybového aparátu, tak i toků energií. Ošetření je vhodné všude tam, kde jsou unavené, bolestivé svaly, zejména je vhodné při sedavém zaměstnání u počítače nebo při zdravotních omezeních. Je vhodné při psychické a fyzické únavě, ale i proti výše uvedeným nepříznivým stavům a pro vitalitu člověka.

 

Účinky zdravotní masáže:

 • Fyzická: cítíme se příjemně ve vlastním těle
 • Duševní: zde se ladíme na energii, která zvyšuje naši disciplinovanost a spolehlivost vede k pragmatickému přístupu k životu
 • Mentální: zlepšuje soustředěnost a vnáší do mysli přizpůsobivost a toleranci
 • Psychická: zbavujeme se psychických zátěží, napravuje se zde nevyváženost a současně dodáváme energii našemu tělu
 • mechanická: urychluje regeneraci našeho organizmu, zlepšuje se prokrvení, okysličení a také působí na lymfatický systém
 • Biochemická: dochází k uvolnění endorfinu, který navozuje pocit relaxace, pohody a štěstí
 • Fyziologická: působením tlaku se v ošetřovaném místě soustředí bílé krvinky a ty odbourávají nahromaděné škodlivé látky

 

Elektroléčba - ultrazvuk

V léčení se využívá od padesátých let XX. století. Terapeutický ultrazvuk patří mezi nejčastěji aplikované metody fyzikální terapie. Doporučuje se na různé svalové a kloubní obtíže, poúrazové stavy či generativní onemocnění. Pro fyzioterapeutické účely se využívá terapeutický ultrazvuk o frekvencích 1 a 3 MHz. Utrazvuk o frekvenci 1 MHz se aplikuje do hlubokých tkání, zatímco ultrazvuk o frekvenci 3 MHz proniká do povrchových tkání. Ve tkáni způsobí termickou reakci. Terapeutický ultrazvuk v podstatě vyvolá cílené teplo na konkrétním místě a v potřebné hloubce.

 

Léčebný ultrazvuk má na lidský organismus velmi pozitivní fyziologické účinky. Hlavním účinkem utrazvuku je zlepšení lokálního prokrvení tkáně, urychlení metabolismu, srážení aerosolů, alkalizace tkáně, pseudokavitace/odplynování roztoků ve tkáni/, pokles aktivity vegetativních nervů, svalová relexace a analgesie. Aplikace utrazvuku také zvyšuje schopnost regenerace tkáně. Terapeutický utrazvuk lze aplikovat kontaktně, pomocí vhodné ultrazvukové hlavice nebo subekválně. Při kontaktní aplikaci je třeba mezi hlavicí a tkání udržovat nepřetržitě maximální kontakt. Kontakt usnadňuje použitý ultrazvukový gel.

 

Léčebný utrazvuk se aplikuje ve formě kontinuální nebo pulzní. Délka vlastní aplikace se pohybuje dle velikosti postiženého a ošetřovaného místa. Stavy máme akutní, kdy se aplikuje ošetření denně a stavy chronické se ošetřují 3x týdně.

 

Parafínový zábal

Parafín má vynikající tepelnou stabilitu. Rovnoměrným působením tepla dochází při jeho tání k výraznému vstřebávání účinných látek do hlubokých vrstev tkáně. Při zábalu dochází k pozvolnému předávání suchého tepla z parafínu, k hlubokému prohřátí, které vyvolává reakce termoregulačního typu, v důsledku toho dochází k zlepšení prokrvení ošetřovaného místa. Tímto dochází k stimulaci regenerace tkáně, uvolnění svalových spazmů a dále k urychlení metabolismu a zvyšuje se odolnost organizmu. Parafínové zábaly napomáhají nejen k uvolnění a snížení bolesti pohybového aparátu, ale mají blahodárný účinek na celé tělo. Cítíte se uvolněně, účinek je rychlý a dostavuje se okamžitý dlouhotrvající efekt.

 

 

 

Balneoterapie

Suchá uhličitá koupel je ve srovnání s klasickou mokrou procedurou účinnější vyloučením hydrostatického tlaku vody, velkou koncentrací CO2 na tělo pacienta a možností další doby aplikace podchlazení těla pacienta. Díky tomu dochází k většímu proniknutí CO2 do pokožky pacienta a tím vyššímu účinku procedury. Při této proceduře je tělo ležícího pacienta – klienta, uzavřeno do speciálního plastového vaku, do kterého se napustí přírodního plynu – oxid uhličitý po dobu cca 40 minut. Z praxe je známo, že nejúčinnější je aplikace 10 suchých koupelí během do jednoho měsíce. Proceduru je optimální ve spodním prádle. Avšak počítat s nutností převlečení propoceného spodního prádla.

 

Suchá uhličitá koupel je vysoce účinná rehabilitační, regenerační a rekondiční procedura upevňující zdraví. Organismus se přelaďuje na vyšší energetickou úroveň. Blahodárně působí na lidský organismu. Účinky suché uhličité koupele: vazodilatace /rozšíření/ cévního systému + zvýšená dodávka kyslíku do tkáně.

 

 

Rašelinový zábal

Jednorázové rašelinové zábaly neboli slatinné zábaly patří mezi nejoblíbenější termoterapie. Základem zábalu je tepelná setrvačnost a obsah huminových látek, jejichž pH je cca 3,5 a takovou to hodnotu má přibližně naše pokožka. Co se při léčbě v organismu děje:

 • rozšiřují se cévy v postiženém nebo bolestivém místě
 • zrychluje se metabolismus a odvádění toxických látek z těla
 • uvolňuje se ztuhlé svalstvo
  Účinky rašeliny:
 • Termofyzikální - jedním z hlavních efektů rašeliny je její tepelný efekt, kde teplo získané ohřevem se šíří zářením, převodem a vedením. Ve srovnání s tepelnou kapacitou vody je tepelná setrvačnost rašeliny 5 x delší, což podporuje výrazný efekt peloidu jako komplexní reakce.
 • Biochemické - součástí rašeliny jsou také produkty humifikačního procesu / huminové kyseliny/, které se při přímé aplikaci stávají součástí komplexního působení peloidu.

 

Infrazářič

Cílem infračerveného zářiče je rozehřát kůži a podkožní tkáň v oblasti léčby. Požadované vlastnosti záření se získávají použitím příslušného druhu filtru. Intenzita přenosu tepla zářením záleží na teplotě zdroje záření spjaté s výkonem použitého zářiče, spektra záření, vzdálenosti a úhlu, pod kterým paprsky dopadají a také na okolnostech, které doprovázejí působení např. vliv ventilace nebo klimatizace v ošetřovaném prostoru. Procedury jsou prováděny bezkontaktní metodou,

 

 • Uvolňuje napětí svalů 
 • Posiluje pokožku 
 • Posiluje metabolismus 
 • Rozšíření cév, zlepšení prokrvení 
 • Zvýšení prahu bolesti 
 • Urychlení buněčného metabolismu

 

 

 

Terapeutista - regenerační specialista Milan Koutný vám dále nabídne široké spektrum služeb:

 • Ezoterika (demonstrace) - terapie, řešení problémů z oblastí: práce, partnerství, rodina, sportovní výkony, jednání, hrůzy (př. výtahy), traumata (př. pavouci).
 • Masáž léčebná, rehabilitační - urychluje proces hojení při doléčování nemocí pohybového aparátu (svalů a pojivových tkání) v různém stádiu poškození a poúrazových stavů.
 • Antibloková masáž (tzv. ABS masáž) - speciální masáž velmi účinná pro rychlou regeneraci svalů. Jedná se o převratnou techniku, která skvěle odstraňuje problémy v oblasti křížové, SI klouby, lopatek a krční páteře. Tento soubor z kombinovaných hmatů dokonale uvolňuje spazmy, napětí v oblasti celé páteře a tímto se dociluje uvolnění a lepšího prokrvení svalstva.
 • Masáž s thajskými prvky - spočívá v působení síly na tlakové body, uvolňuje svaly, klouby, šlachy, chodidla, páteř a přináší organismu celkové fyzické i psychické uvolnění. Provádí se na jednotlivých částech těla - jde o jemné pohyby přeměněné v houpání ,kde se za pomocí tlaku na naše tělo dociluje hlubokého protažení. Těmito pohyby se uvolňuje a napravuje pohybový aparát a harmonizují se hlavní svalové skupiny.
 • Baňková masáž - nastoluje hluboké uvolnění, intenzivní prokrvení tkáně, obnovení toku energie - zlepšuje krevní oběh, výživu tkáně, odplavuje z těla toxiny, regeneruje kůži, ale také odbourává úzkost, únavu, strest a pozitivně ovlivňuje vnitřní orgány.
 • Spouštěcí body (trigger points) - pojednávají o odstraňování svalových blokád. Tyto blokády vznikají z přetěžování svalu jednostranným pohybem - práce, sport, nadváha, špatnou polohou, chlad, nedostatek tekutin a hořčíku, stres, deprese. Jedná se o charakteristické změny lokálního svalového napětí (nadměrné dráždivá místa ve svalech-uzlíky), které způsobují bolest a omezení. Nejčastěji se tato technika využívá při bolestech hlavy a krční páteře, bolesti čelistního klobu, syndrom bolestivého ramene, bolesti v oblasti bederní páteře, kyčelního kloubu-lupavá kyčel, skokanské koleno, bolesti Achylovy šlachy, atd.
 • Bowenova technika - zvyšuje aktivitu bílých krvinek, obranyschopnost těla, je vhodná i pro ženy v pokročilém těhotenství. Provádí se v oblečení. Tato technika působí na akupunkturní dráhy – bloky na těchto drahách způsobují různé zdravotní potíže. Působíme na svalové fascie, které jsou všude po celém těle, je to jednotný celistvý systém. Ovlivňujeme touto technikou i vnitřní orgány. Tato technika je jemná a bezbolestná. Bowenův pohyb působí lokálně na sval a celostně na svalovou fascii. Jde o velmi jemnou a šetrnou techniku. Jde o působení na měkkou tkáň, kůži, fascie, svaly a šlachy. Tato technika působí v několika rovinách: fyzikální, chemická, psychická, emoční.
 • Medová detoxikační masáž - využívá výborných účinků medu a kompresních masérských hmatů. Dochází k odstraňování starých usazenin a toxinů z hloubky tělesných tkání. Je vhodná pro odbourání stresu a při nahromaděných civilizačních chorobách, které souvisí s usazováním jedů a škodlivin v organizmu. Díky této masáži jsou vysávány staré usazeniny a jedy až do hloubky tělesných tkání - léčivá síla medu působí přímo přes pokožku, stimuluje jednotlivé orgány v našem organizmu.
 • Masáž lávovými kameny - tepelné záření pronikající hluboko ke svalům a kloubům stimuluje krevní a lymfatický oběh, pomáhá odstraňovat svalové spasmy a blokády, pozitivně ovlivňuje centrální nervovou soustavu a posiluje obranyschopnost organismu.
 • Ruční lymfatická masáž - provádí se na sucho, není bolestivá. Lymfatický systém má svůj pohon přímo ve svalech, čímž se liší od krevního systému. Lymfa se filtruje v lymfatických uzlinách a je centrem mnoha imunitních procesů.
 • Regenerační cvičení - urychluje léčebný proces poruch pohybového ústrojí (šlach, svalů, kloubů, páteře) formou cílených opatření za asistence a pokynů odborníka, čímž dochází k odstranění nebo zmírnění bolestí v co nejkratší možné době.
 • Protimigrénová terapie - speciální terapie, která je zaměřena na léčbu migrénové bolesti hlavy.
 • Bambusová masáž - odstraňuje stres, uvolní ztuhlé svalstvo, působí proti celulitidě, podporuje pohyb lymfy, dochází i k odplavování škodlivin. Při použití nahřátých bambusových tyčí účinněji uvolňuje svalové napětí.
 • Meridánova masáž - kořeny této masáže vychází z tradiční čínské medicíny, stimuluje energetický systém celého těla a zlepšuje fyzický a psychický stav člověka.
 • Čokoládová masáž a zábal - zpomaluje proces předčasného stárnutí, detoxikuje, vyhlazuje a regeneruje pokožku, uvolní namožené svalstvo a přináší pocit dobré nálady.
 • Breussova masáž - jemná energická a manuální technika masáže zad, beder - uvolňuje tělesné, psych. i duševní blokády; regeneruje meziobratlové ploténky, čímž řeší široká spektra zdravotních potíží. Dále působí na nervový systém a pohybový aparát - za pomoci účinku komponenta se ploténka zregeneruje.
 • Priesznitzova metoda - prokrvení dolních končetin - zlepšení funkčnosti krve a cév, vede ke zvýšení odolnosti vůči stresu a infekcím. Prokrvení horních končetin - migrény, nespavost, zklidňuje srdeční tep, snižuje poruchy štítné žlázy, zmírňuje alergické projevy.
 • Dornova metoda - jemná manuální technika, která se zabývá posunutými kostmi nebo obratli, pocítíte okamžitou úlevu.
 • Poradenství zdravého spaní, pohybového ústrojí a výživy - doporučím změny, které Vám pomohou uvést tělo do rovnováhy, zlepší kvalitu spánku, pomůžou s problémy se zažíváním.
 • Relaxační poradenství, protistresová terapie - schopnost jedine se absolutně soustředit a tudíž dokázat to, co chce.
 • Hydroterapie - vede ke zlepšení funkce srdce, cév, ke zvýšení odolnosti proti infekcím, proti fyzikálním stresům.
 • Muzikoterapie - hudba léčí, pomůže Vám k uvolnění stresu a napěti. Působí primárně na celek nebo na konkrétní problémy klienta, jde o jeho vnitřní naladění a záměr se uzdravit. Využívá se harmonizujících a léčivých účinků hudby a cíleného zvuku, je jednou z nejhlubších cest do nitra človeka. 

 

 

 

Nadstandardní terapie - konzultant pro rozvoj osobnosti - jednání v komunikaci s Vašim vyšším "já". Tyto negativní vlivy působí v záporném slova smyslu uvnitř Vás a jsou přenášeny navenek. Je pouze na Vás, kdy chcete tyto negativní vlivy, které působí všude kolem Vás (v práci, doma), změnit. Tyto záporné síly se dále přenášejí do partnerství, rodiny, kolektivních vztahů, bolesti psychické i fyzické. Tyto stavy se dají změnit a to do stavu, který si Vy sami naladíte (stav mysli).

 

 

Nabídka pro firmy

Hledáte nové zákazníky? Nechcete platit za reklamu, o které nevíte, zda bude efektivní? Nechcete nikomu platit předem? Chcete mít jistý výsledek a dát o svém podniku vědět lidem?

Potom neváhejte a kontaktujte náš obchodní tým, připravíme Vám nabídku, která osloví statisíce potenciálních zákazníků a s jejímž výsledkem budete zaručeně spokojeni!

Aby vám nic neuteklo

Nechcete minout žádnou super slevu ve vašem městě? Vložte svůj email a my vám o každé akci napíšeme!

Zákaznická podpora

Máte dotaz k naší nabídce? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme. Použít můžete také jinou formu kontaktu.

Telefon: 776 083 600