1

CELÁ ČR: Parádní dovolená přímo na vrcholku sjezdovky na dvě noci (tři dny) s polopenzí. Užijte si zimní radovánky v příjemné chatě v Jizerských horách kousek od Harrachova.

31% Dvě noci (tři dny) s polopenzí na horské chatě v Jizerských horách za pouhých 750 Kč.
Nakupovat můžete ještě: (co to znamená?)
1 080 Kč
31 %
330 Kč
Původně:
Sleva:
Ušetříte:
750 Kč
Cena:
 

7 zákazníků

Nabídka je aktivní!

Dárkový poukaz s vlastním věnováním zdarma! Vyzkoušejte si, jak může vypadat.

Kde uplatnit slevu?

Chata Tučňák
Kořenov 10
468 49

Tel.: 775 653 487
info@chata-tucnak.cz

www.chata-tucnak.cz

V bodech

Užijte si příjemnou dovolenou v přátelské atmosféře na horské chatě Tučňák. Zakupte si poukazů kolik chcete a načerpejte energii v lůně Jizerských hor. Před chalupou nasadíte lyže a jste na sjezdovce.


Nákupem poukazu za 750 Kč získáte:

 • Ubytování na 2 noci (3 dny) pro jednu osobu
 • Polopenzi
 • Dítě do 3 let bez nároku na lůžko ZDARMA
 • Parkování u objektu
 • Wifi
 • Možnost wellness, bazén, sauna, solná jeskyně ... 5 minut autem
 • Sjezdovky 80m, 200m a pro náročnější lyžaře 5 minut od chaty
 • Běžkařské tratě od chaty
 • Půjčovna lyží a ski škola přímo v chatě

Chata Tučňák

 • Objekt se nachází v obci Kořenov – 5 km od Harrachova.
 • K dispozici bar se zařízením a společenskou místností dovoz sudů, pití a ostatních zásob po dohodě.
 • Celý objekt je nekuřácký a je k dispozici pouze ubytovaným.

Pro děti chata nabízí:

 • skákací hrad, lyžařský vlek, trampolínu, minilanový parčík

Na své si příjdou i vyznavači turistiky. Kořenov a jeho okolí skýtá velké množství turisticky zajímavých míst.


Podmínky

 • Platnost poukazu je do 31. 3. 2018.
 • Počet poukazů na osobu není omezen - nakombinujte si tak svoji dovolenou tak, jak Vám bude nejvíce vyhovovat.
 • V ceně není zahrnut poplatek obci ve výši 14 Kč / osoba nad 18 let / noc
 • Rezervace termínu předem na telefonu 775 653 487

Doplňující informace

Chata Tučňák je přímo na vrcholu nové sjezdovky, tak neváhejte a vyrazte za parádní lyžovačkou.

 

 

 

Chata Tučňák Vám nabízí nejen příjemné prostředí, dobrou stravu, ale také množství aktivit, které jen tak někde nenajdete. Vyzkoušet můžete paintball, lukostřelbu, skákací boty, lezení a další adrenalinové sporty přímo u areálu chaty.

 

 

 

Horská chata Tučňák se nachází v obci Kořenov v chráněné krajinné oblasti Jizerské hory, v nadmořské výšce cca 800 m n.m., kde jsou velice příznivé klimatické podmínky zejména pro děti. Kapacita chaty je až 27 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a kabelovou televizí. V objektu je jídelna s barem, která je k dispozici pouze ubytovaným hostům. Možnost využít i kompletně vybavenou společnou kuchyni pro vlastní vaření. Samozřejmostí je parkování přímo u objektu (mimo hlavní silnici). U objektu k dispozici herní hřiště - volejbal, fotbálek atd.- ideální místo pro kondiční soustředění, dále pro nejmenší dětské hřiště se skákacím hradem, trampolínou, atd .... možnost WiFi připojení k internetu po celém objektu. K dispozici pro klienty skibus, odvoz z nádraží a na nádraží zdarma, rozvoz do lyžařských středisek za poplatek. Venkovní posezení v létě i v zimě.

 

 

 

Na své si příjdou vyznavači zimních sportů a turistiky. Kořenov a jeho okolí skýtá velké množství turisticky zajímavých míst, najdete zde i 7 lyžařských vleků, lanovou dráhu (první v Jizerských horách) a desítky kilometrů stop pro běžkaře, včetně nástupu na Jizerskou magistrálu. V letní sezoně můžete využít množství značených turistických tras a cyklostezek k výletům po Jizerských horách.

 

Jizerské hory

Jizerské hory jsou nejsevernějším českým pohořím. Jejich východní část zasahuje na polské území a dále navazuje na Krkonoše, na západě sousedí s Lužickými horami. Nejvyšší vrchol české části hor je Smrk (1124 m). Území bylo v roce 1968 vyhlášeno chráněnou krajinnou oblastí o rozloze 368 km2. Podoba a rozmanitost přírody jizerských hor je do značné míry určena jejich žulovým podložím, polohou, nadmořskou výškou, klimatickými podmínkami a v poslední době i radikální změnou přírodního prostředí náhorní plošiny. Na rozdíl od sousedních Krkonoš chybí v Jizerských horách přirozené alpinské a subalpinské vegetační pásmo, nejsou zde ani ledovcové kary s lavinovými dráhami, flora i fauna je proti Krkonoším chudší. Výjimkou z této chudosti je příroda na čedičovém vrchu Bukovci.

 

 

 

Jednou ze zvláštností dokreslujících nelehký život obyvatel Jizerských hor je velké množství pomníků, pomníčků a jiných drobných památek. Některé z nich jsou kamenné, častěji mají podobu dřevěných křížů nebo prostých tabulek na stromech. Většinou připomínají místo, kde se udála nějaká šťastná nebo častěji nešťastná událost. Jde o vzpomínky na dřevorubce zabité padajícím stromem, rozmačkané při svážení dřeva na saních, oběti vražd a loupeží, také pomníky lesníků a pytláků zabitých ve vzájemných přestřelkách, někdy také o smírčí kříže. V oblasti Jizerských hor je více než 200 takových památek. Nejstarší známou památkou je Klogertův kámen, který leží v Bedřichovském lesním revíru a připomíná smrt dřevorubce Klogerta v roce 1674.

 

 

 

Sportovní vyžití - běžkařské a cyklistické tratě vedoucí přímo od domu

 • Sjezdovka 50m od chaty - novinka na tuto sezonu
 • Bavorák 200m
 • U Čápa 3 minuty autem
 • Rejdice 5 minut autem
 • Harrachov 7 minut autem
 • Paseky 8 minut autem

Tak neváhejte a užijte si krásnou dovolenou v panenské přírodě.

Nabídka pro firmy

Hledáte nové zákazníky? Nechcete platit za reklamu, o které nevíte, zda bude efektivní? Nechcete nikomu platit předem? Chcete mít jistý výsledek a dát o svém podniku vědět lidem?

Potom neváhejte a kontaktujte náš obchodní tým, připravíme Vám nabídku, která osloví statisíce potenciálních zákazníků a s jejímž výsledkem budete zaručeně spokojeni!

Aby vám nic neuteklo

Nechcete minout žádnou super slevu ve vašem městě? Vložte svůj email a my vám o každé akci napíšeme!

Zákaznická podpora

Máte dotaz k naší nabídce? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme. Použít můžete také jinou formu kontaktu.

Telefon: 776 083 600