ÚSTÍ NAD LABEM: Darujte sobě i svým blízkým luxusní relax. Rodinný poukaz na 2 nebo 4 hodiny masáží. Zrelaxujte své tělo i mysl a mějte dobrou náladu. Na výběr mnoho lákavých masáží za parádní cenu 599 Kč.

 • Nápověda
 • 2 hodiny masáží599 Kč

 • 4 hodiny masáží1 099 Kč

57% Rodinný poukaz na 2 nebo 4 hodiny masáží dle vlastního výběru za 599 Kč.
Nakupovat můžete ještě: (co to znamená?)
1 400 Kč
57 %
801 Kč
Původně:
Sleva:
Ušetříte:
599 Kč
Cena:
 

3 zákazníci

Nabídka je aktivní!

Dárkový poukaz s vlastním věnováním zdarma! Vyzkoušejte si, jak může vypadat.

Kde uplatnit slevu?

Tereza Centrum
Mírové náměstí 104/28
400 01 Ústí nad Labem

Tel.: 605 506 745
terezacentrum@post.cz

www.terezacentrum.cz

V bodech

Společně s Tereza Centrum jsme pro vás připravili fantastickou akci. Vyberte si masáže podle své nálady, potřeby i zdravotního stavu. 


Na výběr máte rodiný poukaz na:

 

a) 2 hodiny masáží za 599 Kč

 

nebo

 

b) 4 hodiny masáží za 1090 Kč

 

Na výběr z těchto masáží:

 • Čínská hloubková masáž
 • Reflexologie
 • Aroma masáž
 • Hawajská masáž
 • SPA lázeňská olejová masáž
 • Holistická aroma masáž
 • Masáž lávovými kameny
 • Lymfodrenážní masáž
 • Maáž s cílenou léčbou
 • Poporodní péče s termoterapií či těhotenská masáž

Podmínky

 • Platnost poukazu je do 31. 1. 2018. (termín do kdy musí být všechny masáže vyčerpány)
 • Termín rezervace poslední masáže nutný do 31. 12. 2017.
 • Počet poukazů na osobu není omezen.
 • Rezervaci termínu provádějte na tel. 605 506 745.

Doplňující informace

Vyberte si z těchto masáží. Díky naší permanentce je můžete vyzkoušet všechny.

 Čínská hloubková masáž

Reflexologie je nesmírně účinná forma terapeutické masáže celého těla. Naše tělo představuje dokonalou mapu energetických drah. Terapií reflexních zón tedy vytváříme základní předpoklady k prevenci a léčbě mnoha nemocí. Její pomocí lze totiž najít skutečné příčiny nemocí či odhalit oslabení orgánů ještě dříve, než nemoc propukne. Stlačováním a hlazením příslušných bodů na těle a chodidle, dokážeme nejen ovlivňovat vnitřní orgány, ale i ulevit od bolesti, uvolnit nahromaděné napětí, rozproudit tok energie v těle a celkově tak navodit pocit uvolnění a dokonalé harmonie těla. Touto šetrnou a účinnou technikou tedy přispíváme k obnovení tělesné i duševní rovnováhy a aktivujeme přirozené léčebné síly organismu. Masáže jsou prováděny speciálními nosnými oleji lisovanými za studena a éterickými oleji Nobilis Tillia. Reflexologie je jedna z nejúčinnějších metod alternativní léčby. Hloubková masáž zad a nohou, jsou báječné způsoby jak ulevit od nepříjemných bolestí a co hlavně, zbavit klienta příčiny problému. Obě dvě metody mají společné účinky a to ovlivňování zdravé funkce primárních orgánů skrze orgán sekundární

 

 


Čínská reflexní masáž plosek
Reflexologie nohy forma terapeutické masáže, které připraví vaše tělo na další masérskou péči zad, uvolní předem zablokované zóny a zároveň blahodárně působí na ozdravění vnitřních orgánů. Masáže jsou prováděny speciálními nosnými oleji lisovanými za studena a éterickými oleji Nobilis Tillia. Reflexologie je jedna z nejúčinnějších metod alternativní léčby. Jak reflexologie plosky nohy, tak ruky či páteře jsou ideální způsoby jak ulevit od nepříjemných bolestí a co hlavně, zbavit klienta příčiny problému. Obě dvě metody mají společné účinky a to ovlivňování vzdálených orgánů.

 

  

Aroma masáž - vhodná pro ženy všech věkových kategorií - hlavně těhulky, ale i muže jako rekondice a uzdravení organismu

Díky aroma masáži poznáte, jak využít léčebných sil éterických olejů k uvolňující a posilující masáži, kdy se spojuje požitek z vůně s ozdravnou silou dotyku. Je vysoce relaxační terapií nejen pro tělo a mysl, ale působí zejména na nervovou soustavu. Stejně tak pomáhá podporovat imunitní systém a aktivovat nebo stabilizovat psychiku. Vysoce účinné éterické oleje pronikají během masáže kůží do těla a zároveň se také inhalují. Blahodárné vlastnosti olejů je tedy možné využít nejen k léčbě běžných zdravotních obtíží, k posílení fyzické a duševní pohody, ale i ke zpříjemnění mnoha chvil našeho života. Používám výhradně oleje lisované za studena a éterické oleje Nobilis Tillia.

 

 

 

SPA lázeňská olejová masáž - vhodná pro seniory, budoucí maminky a všechny, co touží po zdravém relaxačním odpočinku – mezi tyto masáže patří Hawaiská, Čínská čakerní a Egyptská.

Jedná se o unikátní, vyloženě lázeňskou péči, celková masáž včetně čínské masáže plosek nohou kokosovým olejem firmy Nobilis Tillia, podle stavu klienta je vybrána i aromaterapie, v tuto podzimní dobu je to citrus, Červený pomeranč, Levandule, Jasmín a Růže popřípadě speciální přípravky DIOCHI - ASTROFRESH s výraznou mátovou silicí na uvolnění organismu, používá se hlavně na plosky nohou, pro odpočinek je použita Levandule. K masáži je dána termoterapie RELAX A REKONDICE, podle přání může být i DETOX - infrasauna.

 • pro ženy zdůrazněná masáž dekoltu, částečná lymfa hrudníku a ruce
 • pro muže zdůrazněná část diagnostická-plosky nohou a záda

 

 

 

Při Havajské masáži se využívá rytmických pohybů celého těla, práce předloktím hranou ruky. Masáž je zaměřena na oblast zad a zadní část nohou.

 • Pro tuto masáž jsou typické dlouhé podélné tahy podél páteře, lopatek a ramen.
 • Masáž má harmonizovat s dechovou frekvencí klienta.

 

 

Masáž s cílenou léčbou:

 • TERMOTERAPIE - Podložka Bio Mat AMETYST Profesional a BIO MAT MINI je lékařské termo-elektroterapeutické zařízení II.stupně, které posiluje imunitní systém tvorbou dlouhých vln infračerveného záření a záporných iontů pro vaše zdraví. Podle diagnostiky klienta, popřípadě diagnostikujeme... Ojedinělá a jedinečná masáž s TERMOTERAPIÍ, řešící váš celkový zdravotní a psychický stav = možnost masáží i při vážných chorobách!!! Použití TERMOTERAPIE + Čínské a Indické masáže + speciální bioinformační masážní kosmetika ENERGY!

Ojedinělá masáž zaměřena na konkrétní zdravotní problém a jeho vyřešení

 • Práce s termoterapií je nastavena přímo na diagnosu klienta, k té jsou použity speciální přípravky DIOCHI, ENERGY a aromaterapie, vybrané pro každého klienta na míru. Masáž s termoterapií trvá vždy 30minut, aby nezatěžovala organismus, ale nastartovala a podporovala regeneraci a uzdravení diagnosy pro termoterapii: rakoviny, chronické stavy bolesti, astma, alergie, pooperační a poúrazové stavy, psychická vyčrpanost, únavový syndrom, cukrovka, kardiovaskulární potíže, poruchy a zranění pohybového aparátu, poruchy oběhového systému, anémie, borelióza, klíšťová encefalitida, cévní a žilní poruchy, chronické záněty celkově, neplodnost aj pro sportovce pro hloubkovou rekondici po sportovním výkonu, po náročné fyzické zátěži.

 

 

 

Jak to funguje:
Když vaše tělesná teplota klesne o pouhý 1°C sníží se funkce imunitního systému a obranyschopnost organismu o 36%. Přírodní ametyst – už od středověku je nazývám „léčivý kámen", protože vydává přirozené záření, které životadárně působí na tělesnou činnost a zlepšuje ji. Rozdíl mezi teplem a dlouhovlnným infračerveným zářením spočívá v tom, že teplo obtížně proniká do těla, ale dlouhovlnné infračervené záření může pronikat hlouběji do těla a vytvářet intenzivní třecí teplo, které stimuluje naše buňky k pohybu. Pokud vaše tělesná teplota přesahuje 36°C, vaše imunita bude posílena, neboť enzymy budou aktivní.

 

NEJEN PROTO, JE TERMOTERAPIE SVĚTOVÝMI ODBORNÍKY UZNÁNA JAKO ČTVRTÁ LÉČBA RAKOVINY


Tereza Centrum o.s. jako jediné v republice disponuje celou Detoxikační jednotkou . Detoxikační jednotka je velká podložka BIO MAT AMETYST + podložka BIO MAT MINI, používají se obě současně, na velké podložce pacient – nebo klient leží a druhá podložka je umístěna na dutinu břišní, popřípadě na problematické místo s nádorem, kdy se tělo po dobu 30 -60 minut zahřívá na teplotu 42°C, čímž dochází k ničení rakovinových buněk.

Nabídka pro firmy

Hledáte nové zákazníky? Nechcete platit za reklamu, o které nevíte, zda bude efektivní? Nechcete nikomu platit předem? Chcete mít jistý výsledek a dát o svém podniku vědět lidem?

Potom neváhejte a kontaktujte náš obchodní tým, připravíme Vám nabídku, která osloví statisíce potenciálních zákazníků a s jejímž výsledkem budete zaručeně spokojeni!