Tato akce již není dostupná.
Nenechte si uniknout další podobnou akci, přihlaste se k odběru slev.
Zašleme Vám informaci o každé nové slevě na Váš email!
2 000 Kč
38 %
1 250 Kč
4
Původně:
Sleva:
Cena:
Zákazníků:
Dárkový poukaz s vlastním věnováním zdarma! Vyzkoušejte si, jak může vypadat.

CELÁ ČR: Malířem za víkend. Máme pro vás kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou. Probuďte svoji pravou hemisféru a rozviňte schopnosti, které jste ani netušili, že máte.

Kde uplatnit slevu?

Atelier Mozaika
Krohova 32
160 00 Praha 6

Tel.: 724 171 075
info@ateliermozaika.cz

V bodech

Nejčastěji slyším větu: „No, možná naučíte kreslit každého, ale mě určitě ne". Ale mohu Vás ujistit, že ještě nikdo neodešel z kurzu, aniž by nebyl sám sebou nadšený. 

 

Tak neváhejte a vyzkoušejte to. Máme pro Vás dvoudenní kurz jen za 1 250 Kč

 • kurzy probíhají v sobotu a neděli, každý den 8 hodin
 • pomůcky jsou v ceně kurzu
 • 18 hodin intenzivní výuky
 • Záruka kvality - 15 let na trhu – Pavla Macháčková byla průkopnicí této metody u nás
 • 5 % sleva v nejlépe zásobených výtvarných potřebách v ČR (Tvořivost u Bílé paní)

Ateliér Mozaika poskytuje nejširší nabídku kurzů po celé ČR, například V Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Hradci, Plzni a v dalších městech.


Nezáleží ani na tom, jestli je Vám 11 nebo 100 let. Záleží jen na Vás, zda máte chuť to zkusit a jediným důkazem pak budou pouze Vaše obrázky.

 • Kreslení „pravou" mozkovou hemisférou je čím dál populárnější způsob rozvíjení schopností, který proslavila Američanka Betty Edwards svou knihou „Drawing on the right side of the brain".
 • V pravé části našeho mozku jsou uloženy city, sny, fantazie a tvořivost. Pravá část mozku nezná žádná omezení – na rozdíl od levé. Ta umí pracovat s prostorem, časem a logikou.
 • Na dvoudenním kurzu se naučíte, jak pracovat s pravou i levou mozkovou hemisférou a již druhý den budete umět kreslit portréty dle předlohy.
 • Vyrovnání obou mozkových hemisfér nepřináší jen úspěch v kreslení, ale zároveň se otevřou dveře do jiných tvůrčích oblastí uvnitř každého z nás.
 • Změní se celkový pohled na sebe samé i naše okolí, což se projeví v osobním i pracovním životě.

Atmosféra na kurzu je pokaždé jiná. Nikdy se nesejde stejná skupina lidí. Jedna věc je však všechny spojuje. Mají chuť na sobě pracovat a to se mi na všech moc líbí. Už mi pár lidí odpovědělo, že to byla pouhá zvědavost, co je přivedlo, ale není tomu tak. Všichni přijdou s tím, že chtějí vědět, co v nich je.


Podmínky

 • Platnost poukazu je do 2. 7. 2017.
 • Rezervace a dotazy na obsazenost na info@ateliermozaika.cz či tel.: 724 171 075.
 • Aktuálně vypsané termíny naleznete na našich webových stránkách zde.
 • Na kurz je nutné se předem objednat.
 • Po zakoupení voucheru se emailem zaregistrujte. Uveďte termín, o který máte zájem, kód a datum konce platnosti vašeho voucheru, mobilní spojení na vás.
 • Kurz probíhá dva dny (sobota, neděle) od 09.45 do 18.45 hodin. V poledne je přestávka na oběd.
 • S sebou potřebujete pouze voucheru a dobrou náladu.
 • V přídě zrušení rezervace s dostatečným předstihem a ze závažných důvodů je možnost nabídky náhradního termínu či převést kurz na jinou osobu.
 • Poskytovatel má právo nabídnout klientovi (po vzájemné dohodě) náhradní termín v případě, že je kurz již plně obsazen nebo není přihlášen minimální počet účastníků pro otevření kurzu, bez nároku na vrácení peněz.
 • Kurz je vhodný od 12 let, horní hranice je bez omezení. U mladších dětí doporučujeme účast pouze po konzultaci.

Doplňující informace

PŘÍKLAD ÚPLNÉHO ZAČÁTEČNÍKA

 

 Obrázek jedné a téže účastnice kurzu na začátku a na konci výtvarného kurzu.

 Během dvoudenního kurzu kreslení se dozvíte spoustu zajímavých informací o našem mozku, budete kreslit poslepu, vzhůru nohama, negativně a druhý den nebudete věřit, jakého pokroku jste dosáhli.

 

"Dodnes mě nepřestalo bavit sledovat, jak pomocí důmyslných cvičení mozek koordinuje ruku a naopak. V rámci tohoto kurzu kreslení každý účastník dělá neuvěřitelné pokroky. Mozek a lidský potenciál mě zcela pohltil. Lektor této metody by měl mít také velkou empatii vůči každému jednotlivci nevnímat práci pouze jako výuku kreslení. I v tomto směru vybíráme naše lektory a zájemcům o kurz doporučujeme pozornost při výběru, u koho se rozhodnete kurz absolvovat. Dle mého názoru, ani kurz o menším počtu než 18 hodin za víkend není možné poskytnout v plnohodnotné a původní kvalitě." Doporučuje Pavla Macháčková

 
Pochopením toho, jak obě naše hemisféry pracují, se nám také otevírají nové možnosti, což mnozí ocení například při výuce cizích jazyků a podobně.


Důkazem Vám budou Vaše obrázky, které si pak odnesete s sebou domů.


Kreslení a malování nás těší a velice rádi se s vámi o krásný zážitek podělíme.


Pavla Macháčková, zakladatelka Ateliéru Mozaika, začala tuto metodu v ČR i na Slovensku prosazovat a vyučovat již před 15 lety a stále se drží časově nezkrácené verze 18 hodin za víkend.

 

 

PŘÍKLAD POKROČILÉHO KRESLÍŘE

 
Obrázek jedné a téže účastnice kurzu na začátku a na konci výtvarného kurzu.Magická schopnost kreslení

 
"Protože se zdá, že málokterý člověk má schopnost správně vidět a kreslit, jsou umělci často považovaní za lidi se vzácným talentem od boha. Mnoha lidem připadá kreslení jako tajemný proces mimo lidské chápání. Samotní umělci se málokdy snaží toto tajemství odhalit. Pokud se zeptáte umělce (tedy člověka, který umí dobře kreslit, ať už díky dlouhému trénování, nebo náhodnému zjištění, jak správně vidět): "Jak dokážeš kreslit tak realisticky - třeba portrét nebo krajinu?" Nejspíš Vám odpoví: "Asi mám prostě talent nebo fakt nevím."

 
Poslední odpověď zní logicky a jasně. Ale když se nad ní zamyslíte, zjistíte, že vlastně vůbec nic nevysvětluje a dále zachovává jakýsi mýtus ohledně "magické" schopnosti kreslení. Často mají lidé pocit, že by se do kurzu kreslené ani přihlašovat neměli, protože ještě neumí kreslit ani trochu. To je totéž, jako byste se rozhodli nechodit na kurz francouzštiny, protože francouzsky ještě vůbec neumíte."


Kreslení se lze naučit
"Brzy zjistíte, že každý normální člověk s průměrnou koordinací rukou a průměrným zrakem (tj. těmi předpoklady, které stačí i pro zašívání nebo chytání míče) se může naučit kreslit. Není pravda, že kreslení je hlavně manuální schopnost, jak si mnozí myslí."


Kreslení s Vaší kreativitou
"Při kreslení se ponoříte do části své mysli, která je až příliš často zastíněna nekonečnými detaily všedního života. Z této zkušenosti si vytvoříte schopnost vidět věci novým způsobem v jejich celku, vidět základní vzory a možné kombinace. Novým způsobem myšlení a novými způsoby používání síly celého vašeho mozku se vám otevřou nové možnosti a kreativní řešení problémů osobních i profesních. Jakkoli je kreslení příjemné, zábavné a hodnotné, je pouze klíčem, který otevírá dveře k dalším cílům." Betty Edwards

 

1. den kurzu  2. den kurzu
   
   

 


Fotografie z průběhu kurzů

 

 

 

 

Nabídka pro firmy

Hledáte nové zákazníky? Nechcete platit za reklamu, o které nevíte, zda bude efektivní? Nechcete nikomu platit předem? Chcete mít jistý výsledek a dát o svém podniku vědět lidem?

Potom neváhejte a kontaktujte náš obchodní tým, připravíme Vám nabídku, která osloví statisíce potenciálních zákazníků a s jejímž výsledkem budete zaručeně spokojeni!

Aby vám nic neuteklo

Nechcete minout žádnou super slevu ve vašem městě? Vložte svůj email a my vám o každé akci napíšeme!

Zákaznická podpora

Máte dotaz k naší nabídce? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme. Použít můžete také jinou formu kontaktu.

Telefon: 776 083 600