20

OSTRAVA: Prodloužení a zahuštění vlasů v pohodlí domova. Prodloužení pravými východoevropskými prameny (100 pramenů o délce 40-60 cm) již od 5 200 Kč! V nabídce více variant - různé délky i barvy. Staňte se dlouhovláskou ze dne na den, vlasy budou k nerozeznání od vašich vlastních!

37% Prodloužení vlasů pravými východoevropskými prameny. Buďte dlouhovláskou ze dne na den. V nabídce různé délky i barvy vlasů.
Nakupovat můžete ještě: (co to znamená?)
8 200 Kč
37 %
3 000 Kč
Původně:
Sleva:
Ušetříte:
5 200 Kč
Cena od:
 

Nabídka je aktivní!

Dárkový poukaz s vlastním věnováním zdarma! Vyzkoušejte si, jak může vypadat.

Kde uplatnit slevu?


Tel.: 732 240 951 a 776 478 347
Longis83@email.cz

V bodech

Toužíte po dlouhých a hustých vlasech, ale od přírody Vám takové štěstí nebylo dopřáno? Zajistíme Vám neodolatelně hustou hřívu až ke konečkům coby dup! Nechte si prodloužit Vaši hřívu pravými vysoce kvalitními východoevropskými vlasy a to vše v pohodlí domova. Doprava po Moravskoslezském kraji zdarma!

 

Na výběr 6 variant 

 • Prodloužení vlasů (černé východoevropské vlasy) 40 cm -50 cm, 100 pramenů + nasazení v ceně za 5200,-
 • Prodloužení vlasů (černé východoevropské vlasy) 50 cm - 60 cm, 100 pramenů + nasazení v ceně za 5400,-
 • Prodloužení vlasů (hnědé východoevropské vlasy) 40 cm -50 cm, 100 pramenů + nasazení v ceně za 5300,- 
 • Prodloužení vlasů (hnědé východoevropské vlasy) 50 cm - 60 cm, 100 pramenů + nasazení v ceně za 5500,-
 • Prodloužení vlasů (blond východoevropské vlasy) 40 cm -50 cm, 100 pramenů + nasazení v ceně 5700,-
 • Prodloužení vlasů (blond východoevropské vlasy) 50 cm - 60 cm, 100 pramenů + nasazení v ceně za 5900,-

Na výběr dvě metody prodloužení: tzv. na studeno metodou Micro Rings, nebo vysoce kvalitním keratinem za tepla.

 • v ceně je 100 pramenů o délce 40 - 50 cm (na přání také kratší) nebo 50 - 60 cm
 • pravé východoevropské vlasy
 • idividuální přístup - dle Vašich vlasů se volí nejvhodnější typ a barva vlasů
 • prodloužené vlasy je možno dobarvovat - jedná se o pravé vlasy
 • celé navázání trvá 1,5 - 2 hodiny
 • konečná úprava dle Vašich požadavků

Více informací o obou metodách prodloužení níže


Podmínky

 • Nutná objednávka předem na čísle 732 240 951 nebo také 776 478 347.
 • Prodloužení z pohodlí domova
 • Doprava po celém Moravskoslezském kraji zdarma!
 • Platnost poukazu je do 31.10.2016.
 • Počet poukazů na osobu není omezen.

Doplňující informace

Na výběr ze dvou nejspoléhlivějších metod prodloužení vlasů:

 

Prodloužení vlasů metodou Keratin za tepla

 • Pramínky jsou zakončeny speciální hmotou neboli keratinem. Nabízíme 3 druhy keratinu. Na tuto metodu se používají elektrické kleště, které pracují s teplotou kolem 150°C. Jsou tak schopny roztavit keratin (čirá hmota, složka obsažená v živých vlasech, proto váš vlas může po prodloužení volně dýchat). Spoj se musí nahřát do takové míry, aby kadeřnicí tvořený spoj byl dokonale pevný.
 • Po 4 měsících (v závislosti na rychlosti růstu vlasů) je potřeba vlasy posunout blíže k temeni hlavy. Prameny se sundávájí pomocí mechanických kleštiček, aby se keratinový spoj lehce rozdrtil a současně se aplikuje speciální odstraňovač keratinu, který pomůže pramen šetrně sundat.
 • Aplikace trvá cca 2 hodiny.
 • Výhody: spoje pevné, nošení keratinu je šetrné k vašim vlasům. Spoj je lehký a drobný, jedná se o nejmenší spoj .
 • Metodu lze použít opakovaně na stejné vlasy.
 • Prodloužení vlasů je možné již při délce deseti centimetrů vlastních vlasů. Další úprava, kterou si můžete pořídit, je zahušťování vlasů. Při zahušťování vlasů je princip uchycení stejný jako u prodlužování vlasů, ale použité prameny jsou ve stejné délce jako vaše vlastní vlasy. Vaše vlasy zůstanou v nezměněné délce, budou ale hustší a pro vás snadněji upravitelné. Prodloužení vlasů vás v ničem neomezuje, můžete je natáčet, fénovat, žehlit do hladkého slušivého účesu nebo naopak je mít přirozeně kudrnaté. Také koupání a pobyt u moře, či jiné sportovní aktivity jsou samozřejmostí.

 

 

Micro Rings - prodlužování vlasů za studena


 • Micro Rings jsou malé kovové kroužky o velikosti většinou 3 mm, dostupné v různých barvách, aby co nejlépe splynuly s vašim odstínem vlasů. Kroužky jsou vyplněné silikonem a protiskluzovou vrstvou, která brání poškození vlastního vlasu či sjíždění nasazovaných pramenů.
 • Jedná se o velmi rychlý způsob nasazení i odstranění pramínku
 • Tato metoda je v každém případě šetrná k vlastním vlasům.
 • Přibližně po 3 měsících (doba závisí na rychlosti růstu Vašich vlasů) je potřeba posunout kroužky zpět blíže k pokožce hlavy. Po delší době by mohly být kroužky ve vlasech viditelné. Posunutí probíhá jednoduše. Spoje se stlačí v protisměru a znovu se aplikuje jejich nasazení.
 • Metodu Micro Ring doporučujeme především ženám s pevnějšími vlasy. V jemných vlasech by mohly být spoje viditelné.

 

Nabídka pro firmy

Hledáte nové zákazníky? Nechcete platit za reklamu, o které nevíte, zda bude efektivní? Nechcete nikomu platit předem? Chcete mít jistý výsledek a dát o svém podniku vědět lidem?

Potom neváhejte a kontaktujte náš obchodní tým, připravíme Vám nabídku, která osloví statisíce potenciálních zákazníků a s jejímž výsledkem budete zaručeně spokojeni!

Aby vám nic neuteklo

Nechcete minout žádnou super slevu ve vašem městě? Vložte svůj email a my vám o každé akci napíšeme!

Celorepublikové slevy

Cyklistická, dotyková, voděodolná taška na mobil s otvory pro sluchátka, držákem na přední rám a jednoduchou montáží. 239 Kč - Cyklistická, dotyková, voděodolná taška na mobil s otvory pro sluchátka, držákem na přední rám a jednoduchou montáží.

Revoluční novinka v boji proti vráskám a jizvám - čisté sérum kyseliny hyaluronové 35 ml.599 Kč - Revoluční novinka v boji proti vráskám a jizvám - čisté sérum kyseliny hyaluronové 35 ml.

Skvělá nabídka víkendových výtvarných kurzů Ateliéru Mozaika. Naučte se nové techniky pod vedením týmu zkušených lektorů.1 250 Kč - Skvělá nabídka víkendových výtvarných kurzů Ateliéru Mozaika. Naučte se nové techniky pod vedením týmu zkušených lektorů.

Trendy bederní pás v široké paletě barev zaručí ochranu vašeho zdraví a stylový vzhled na každý den! 159 Kč - Trendy bederní pás v široké paletě barev zaručí ochranu vašeho zdraví a stylový vzhled na každý den!

Stahovací kalhotky Slim Lift s vyvýšeným pasem pro zeštíhlení vaší postavy.119 Kč - Stahovací kalhotky Slim Lift s vyvýšeným pasem pro zeštíhlení vaší postavy.

Pánské i dámské stylové deštníky do kabelky.279 Kč - Pánské i dámské stylové deštníky do kabelky.

Skvělá absorpční rohožka Clean Step Mat. Nenoste si domů špínu a mějte krásně čistou podlahu!333 Kč - Skvělá absorpční rohožka Clean Step Mat. Nenoste si domů špínu a mějte krásně čistou podlahu!

Inovativní termo hrnky Perfect Cup - exkluzivní a vysoce kvalitní, od renomovaného výrobce Peterhof, v 5 designových provedeních.330 Kč - Inovativní termo hrnky Perfect Cup - exkluzivní a vysoce kvalitní, od renomovaného výrobce Peterhof, v 5 designových provedeních.

Menstruační kalíšek pro intimní hygienu ženy. Nejhygieničtější a nejkomfortnější dámská pomůcka na trhu.179 Kč - Menstruační kalíšek pro intimní hygienu ženy. Nejhygieničtější a nejkomfortnější dámská pomůcka na trhu.

Ekologický RoboMop, který uklidí Vaši podlahu za Vás! 399 Kč - Ekologický RoboMop, který uklidí Vaši podlahu za Vás!

Revoluční konjaková houba, která odstraní make-up i akné. 69 Kč - Revoluční konjaková houba, která odstraní make-up i akné.

Super USB LED lampička s pogumovaným povrchem a flexibilním ramenem. 39 Kč - Super USB LED lampička s pogumovaným povrchem a flexibilním ramenem.

Aktivátor růstu řas, který posiluje přirozený růst řas a zvyšuje jejich hustotu.119 Kč - Aktivátor růstu řas, který posiluje přirozený růst řas a zvyšuje jejich hustotu.

Sérum Faberlic Expert pro zesvětlení pigmentových skvrn.199 Kč - Sérum Faberlic Expert pro zesvětlení pigmentových skvrn.

Už žádné vrásky, žádná povislá pleť, žádné ochablé kontury - používejte aktivátor pružnosti pleti. 199 Kč - Už žádné vrásky, žádná povislá pleť, žádné ochablé kontury - používejte aktivátor pružnosti pleti.

Neviditelný korektor pro oční okolí z řady Expert pro okamžité vyhlazení vrásek pod očima.199 Kč - Neviditelný korektor pro oční okolí z řady Expert pro okamžité vyhlazení vrásek pod očima.

Krásné a kvalitní leginy 280 DEN, která vás nejen zahřejí ale i doladí váš outfit. Na výběr ze tří barev a čtyř velikostí.329 Kč - Krásné a kvalitní leginy 280 DEN, která vás nejen zahřejí ale i doladí váš outfit. Na výběr ze tří barev a čtyř velikostí.

Zákaznická podpora

Máte dotaz k naší nabídce? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme. Použít můžete také jinou formu kontaktu.

Telefon: 776 083 600