Tato akce již není dostupná.
Nenechte si uniknout další podobnou akci, přihlaste se k odběru slev.
Zašleme Vám informaci o každé nové slevě na Váš email!
450 Kč
25 %
338 Kč
5
Původně:
Sleva:
Cena:
Zákazníků:
Dárkový poukaz s vlastním věnováním zdarma! Vyzkoušejte si, jak může vypadat.

JIHLAVA: Unikátní japonská masáž shiatsu za skvělou cenu 338 Kč! Dopřejte sobě či svým blízkým 80 minut jedinečné péče a odpočinku! Nechte rozproudit tok životní energie a uvolněte se od stresu!

Kde uplatnit slevu?

Jiří Vrtal
Palackého 44 (blízko Komerční banky)
58601 Jihlava

Tel.: 724 133 258
JiriVrtal89@seznam.cz

www.jihlava-masaze.cz

V bodech

Dopřejte sobě či svým blízkým příjemný prožitek z prastaré masážní techniky shiatsu pouze za 338 Kč! Zážitek, na který budete dlouho vzpomínat.

 

Nabídka za 338 Kč zahrnuje:

  • shiatsu terapii
  • doba trvání masáže 80 minut
  • bylinkový čaj
  • relaxační hudbu

Podmínky

  • Platnost poukazu je od 8.6. do 30. 9. 2016.
  • Počet poukazů na osobu není omezen.
  • Nutná rezervace na tel: 724 133 258

Doplňující informace

Unikátní masáž shiatsu vás komplexně zbaví fyzické bolesti i psychického napětí!

 

Shiatsu (šijacu) znamená v překladu "tlak prsty". Při této masáži je obnovována energetická rovnováha těla - pomocí prstů a dlaní. Tato metoda vznikla v dávných dobách v Japonsku. Její teoretický základ pochází z čínské medicíny.

 

 

 

Cílem shiatsu je podporovat proces sebeuzdravování působením na tzv. meridiány (energetické dráhy lidského těla). Tyto jsou u většiny z nás - vlivem emocí, špatnou životosprávou, nedostatkem pohybu nebo stresem - zablokované nebo nedostatečně průchodné. Masírováním nebo tlakem na tyto meridiánové dráhy a body na nich lze blokace uvolnit a umožnit tak energii volné proudění k jednotlivým orgánům.

 

Shiatsu dokáže ulevit od bolesti hlavy, pocitu přetažení, od bolesti zad nebo pocitu neustálé únavy. Odstraňuje a zmírňuje bolesti zad a šíje. Její hlavní předností je, že dokáže nastartovat lepší činnost vnitřních orgánů. Díky shiatsu se dá předcházet civilizačním onemocněním, urychlit rekonvalescenci po nemoci, stabilizovat hormonální výkyvy, zmírnit střevní a žaludeční potíže a celkově posílit krevní oběh. Tyto masáže pomáhají při celkové únavě a stresu, alergiích a dýchacích potížích. Pro kvalitní efekt terapie je velmi důležité ležet pohodlně a dokázat se uvolnit i psychicky. 

 

 

Shiatsu může fungovat velmi dobře tam, kde jiné prostředky léčby nezabírají vůbec a nebo jen velmi pomalu, kde je příčina potíží nejasná nebo klasickými prostředky nezjistitelná.  

 

Shiatsu se provádí na oblečené tělo.


Odpočiňte si a zrelaxujte své tělo díky této skvělé nabídce! Těšíme se na Vaši návštěvu!

Nabídka pro firmy

Hledáte nové zákazníky? Nechcete platit za reklamu, o které nevíte, zda bude efektivní? Nechcete nikomu platit předem? Chcete mít jistý výsledek a dát o svém podniku vědět lidem?

Potom neváhejte a kontaktujte náš obchodní tým, připravíme Vám nabídku, která osloví statisíce potenciálních zákazníků a s jejímž výsledkem budete zaručeně spokojeni!

Aby vám nic neuteklo

Nechcete minout žádnou super slevu ve vašem městě? Vložte svůj email a my vám o každé akci napíšeme!

Pobytové balíčky a cestování

Beauty víkend se zaměřením na pohybové a léčebné techniky v Jizerských horách s plnou penzíBeauty víkend v Jizerských horách4 000 Kč - Beauty víkend se zaměřením na pohybové a léčebné techniky v Jizerských horách s plnou penzí

Superluxusní dovolená pro dva v srdci Toskánska ve 4* hotelu s polopenzí, dárkem, venkovním bazénem a parádním wellness.Toskánsko, Itálie13 590 Kč - Superluxusní dovolená pro dva v srdci Toskánska ve 4* hotelu s polopenzí, dárkem, venkovním bazénem a parádním wellness.

Dovolená v krásné přírodě italských Dolomit na 6 dní pro dvě osoby s bohatou snídaní.Dolomity, Itálie5 990 Kč - Dovolená v krásné přírodě italských Dolomit na 6 dní pro dvě osoby s bohatou snídaní.

3 dny v Římě pro dvě osoby se snídaní, fitness, wellness, vnitřním i venkovním bazénem ve 4* hotelu. Řím, Itálie3 380 Kč - 3 dny v Římě pro dvě osoby se snídaní, fitness, wellness, vnitřním i venkovním bazénem ve 4* hotelu.

Úžasná dovolená pro dva s polopenzí u jezera Lago di Garda.Lago di Garda, Itálie7 390 Kč - Úžasná dovolená pro dva s polopenzí u jezera Lago di Garda.

Pobyt na 3 nebo 4 dny pro DVA se snídaní ve 4* luxusním hotelu v centru Vídně!Vídeň, Rakousko4 450 Kč - Pobyt na 3 nebo 4 dny pro DVA se snídaní ve 4* luxusním hotelu v centru Vídně!

Pobyt pro dva ve Vídni na až 4 dny s bohatým snídaňovým bufetem ve 4* hotelu ležícím na centrálním místě.Vídeň, Rakousko3 990 Kč - Pobyt pro dva ve Vídni na až 4 dny s bohatým snídaňovým bufetem ve 4* hotelu ležícím na centrálním místě.

Fantastická dovolená u termálních lázní Bükfürdö s polopenzí a masáží pro DVA.Maďarsko6 290 Kč - Fantastická dovolená u termálních lázní Bükfürdö s polopenzí a masáží pro DVA.

Luxusní dovolená pro DVA ve 4* hotelu s polopenzí a neomezeným využíváním wellness v Maďarsku nedaleko termálního jezera.Maďarsko10 290 Kč - Luxusní dovolená pro DVA ve 4* hotelu s polopenzí a neomezeným využíváním wellness v Maďarsku nedaleko termálního jezera.

4 dny pro dva v Maďarsku s wellness, fitness a vstupem do termálních lázní za polovinu ceny. Maďasko5 990 Kč - 4 dny pro dva v Maďarsku s wellness, fitness a vstupem do termálních lázní za polovinu ceny.

3 dny pro dvě osoby se snídaní, wellness a přivítacím drinkem ve 4* hotelu v Budapešti. Budapešť, Maďarsko2 990 Kč - 3 dny pro dvě osoby se snídaní, wellness a přivítacím drinkem ve 4* hotelu v Budapešti.

Pobyt na 5 dní pro dva se snídaní v příjemném hotelu s venkovním bazénem v italských Dolomitech.Dolomity, Itálie3 950 Kč - Pobyt na 5 dní pro dva se snídaní v příjemném hotelu s venkovním bazénem v italských Dolomitech.

Wellness, relax a golf na luxusní relaxační 6 ti denní dovolené ve 4* hotelu v Itálii pro DVA.Itálie9 790 Kč - Wellness, relax a golf na luxusní relaxační 6 ti denní dovolené ve 4* hotelu v Itálii pro DVA.

Skvělá nabídka víkendových výtvarných kurzů Ateliéru Mozaika. Naučte se nové techniky pod vedením týmu zkušených lektorů.1 250 Kč - Skvělá nabídka víkendových výtvarných kurzů Ateliéru Mozaika. Naučte se nové techniky pod vedením týmu zkušených lektorů.

Víkendový kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou. Rozviňte schopnosti, které jste ani netušili, že máte. 1 250 Kč - Víkendový kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou. Rozviňte schopnosti, které jste ani netušili, že máte.

Zákaznická podpora

Máte dotaz k naší nabídce? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme. Použít můžete také jinou formu kontaktu.

Telefon: 776 083 600