3

JIHLAVA: Unikátní japonská masáž shiatsu za skvělou cenu 338 Kč! Dopřejte sobě či svým blízkým 80 minut jedinečné péče a odpočinku! Nechte rozproudit tok životní energie a uvolněte se od stresu!

25% Unikátní japonská masáž shiatsu. Dopřejte sobě či svým blízkým 80 minut jedinečné péče a odpočinku!
Nakupovat můžete ještě: (co to znamená?)
450 Kč
25 %
112 Kč
Původně:
Sleva:
Ušetříte:
338 Kč
Cena:
 

4 zákazníci

Nabídka je aktivní!

Dárkový poukaz s vlastním věnováním zdarma! Vyzkoušejte si, jak může vypadat.

Kde uplatnit slevu?

Jiří Vrtal
Palackého 44 (blízko Komerční banky)
58601 Jihlava

Tel.: 724 133 258
JiriVrtal89@seznam.cz

www.jihlava-masaze.cz

V bodech

Dopřejte sobě či svým blízkým příjemný prožitek z prastaré masážní techniky shiatsu pouze za 338 Kč! Zážitek, na který budete dlouho vzpomínat.

 

Nabídka za 338 Kč zahrnuje:

  • shiatsu terapii
  • doba trvání masáže 80 minut
  • bylinkový čaj
  • relaxační hudbu

Podmínky

  • Platnost poukazu je od 8.6. do 30. 9. 2016.
  • Počet poukazů na osobu není omezen.
  • Nutná rezervace na tel: 724 133 258

Doplňující informace

Unikátní masáž shiatsu vás komplexně zbaví fyzické bolesti i psychického napětí!

 

Shiatsu (šijacu) znamená v překladu "tlak prsty". Při této masáži je obnovována energetická rovnováha těla - pomocí prstů a dlaní. Tato metoda vznikla v dávných dobách v Japonsku. Její teoretický základ pochází z čínské medicíny.

 

 

 

Cílem shiatsu je podporovat proces sebeuzdravování působením na tzv. meridiány (energetické dráhy lidského těla). Tyto jsou u většiny z nás - vlivem emocí, špatnou životosprávou, nedostatkem pohybu nebo stresem - zablokované nebo nedostatečně průchodné. Masírováním nebo tlakem na tyto meridiánové dráhy a body na nich lze blokace uvolnit a umožnit tak energii volné proudění k jednotlivým orgánům.

 

Shiatsu dokáže ulevit od bolesti hlavy, pocitu přetažení, od bolesti zad nebo pocitu neustálé únavy. Odstraňuje a zmírňuje bolesti zad a šíje. Její hlavní předností je, že dokáže nastartovat lepší činnost vnitřních orgánů. Díky shiatsu se dá předcházet civilizačním onemocněním, urychlit rekonvalescenci po nemoci, stabilizovat hormonální výkyvy, zmírnit střevní a žaludeční potíže a celkově posílit krevní oběh. Tyto masáže pomáhají při celkové únavě a stresu, alergiích a dýchacích potížích. Pro kvalitní efekt terapie je velmi důležité ležet pohodlně a dokázat se uvolnit i psychicky. 

 

 

Shiatsu může fungovat velmi dobře tam, kde jiné prostředky léčby nezabírají vůbec a nebo jen velmi pomalu, kde je příčina potíží nejasná nebo klasickými prostředky nezjistitelná.  

 

Shiatsu se provádí na oblečené tělo.


Odpočiňte si a zrelaxujte své tělo díky této skvělé nabídce! Těšíme se na Vaši návštěvu!

Nabídka pro firmy

Hledáte nové zákazníky? Nechcete platit za reklamu, o které nevíte, zda bude efektivní? Nechcete nikomu platit předem? Chcete mít jistý výsledek a dát o svém podniku vědět lidem?

Potom neváhejte a kontaktujte náš obchodní tým, připravíme Vám nabídku, která osloví statisíce potenciálních zákazníků a s jejímž výsledkem budete zaručeně spokojeni!

Aby vám nic neuteklo

Nechcete minout žádnou super slevu ve vašem městě? Vložte svůj email a my vám o každé akci napíšeme!

Celorepublikové slevy

500 gramů zelené kávy na detoxikaci organismu. Poražte tuky zdravými zbraněmi!330 Kč - 500 gramů zelené kávy na detoxikaci organismu. Poražte tuky zdravými zbraněmi!

Digitální kulma InStyler Tulip vám vytvoří dokonalé kadeře již za 5 sekund. 1 079 Kč - Digitální kulma InStyler Tulip vám vytvoří dokonalé kadeře již za 5 sekund.

30 nebo 60 minutový telefonický výklad cikánských či tarotových karet karet včetně numerologického vhledu.149 Kč - 30 nebo 60 minutový telefonický výklad cikánských či tarotových karet karet včetně numerologického vhledu.

Super sirupy pro kondici a štíhlou linii. Nastartujte svůj metabolismus, podpořte spalování tuků, zvyšte sexuální libido posilte svoji imunitu díky těmto chutným sirupům. 149 Kč - Super sirupy pro kondici a štíhlou linii. Nastartujte svůj metabolismus, podpořte spalování tuků, zvyšte sexuální libido posilte svoji imunitu díky těmto chutným sirupům.

Vynikající kosmetika Faberlic pro vaši dokonalou pleť - hydratační sérum Ochrana mládí nebo neviditelný korektor pro oční okolí z řady Expert.185 Kč - Vynikající kosmetika Faberlic pro vaši dokonalou pleť - hydratační sérum Ochrana mládí nebo neviditelný korektor pro oční okolí z řady Expert.

Plážová taška se vzorem a aplikací, do které se vleze skoro cokoliv.189 Kč - Plážová taška se vzorem a aplikací, do které se vleze skoro cokoliv.

Dětské odrážedlo motorka pro kluky i holky. Odrážedlo je nejen skvělou hračkou, ale i ideálním prvním dopravním prostředkem pro malé děti.339 Kč - Dětské odrážedlo motorka pro kluky i holky. Odrážedlo je nejen skvělou hračkou, ale i ideálním prvním dopravním prostředkem pro malé děti.

Cyklistická, dotyková, voděodolná taška na mobil s otvory pro sluchátka, držákem na přední rám a jednoduchou montáží. 239 Kč - Cyklistická, dotyková, voděodolná taška na mobil s otvory pro sluchátka, držákem na přední rám a jednoduchou montáží.

Revoflex Xtreme - pomůcka na cvičení, která vám nahradí posilovnu.349 Kč - Revoflex Xtreme - pomůcka na cvičení, která vám nahradí posilovnu.

Revoluční novinka v boji proti vráskám a jizvám - čisté sérum kyseliny hyaluronové 35 ml.599 Kč - Revoluční novinka v boji proti vráskám a jizvám - čisté sérum kyseliny hyaluronové 35 ml.

Relaxační polštář na záhlaví. Už žádná bolest krční páteře! Ergonomický tvar pro pohodlí a barevné sladění do každého interiéru.189 Kč - Relaxační polštář na záhlaví. Už žádná bolest krční páteře! Ergonomický tvar pro pohodlí a barevné sladění do každého interiéru.

Digitální žehlička na vlasy (kombinace keramické žehličky s antistatickým kartáčem).599 Kč - Digitální žehlička na vlasy (kombinace keramické žehličky s antistatickým kartáčem).

Víkendový kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou. Rozviňte schopnosti, které jste ani netušili, že máte. 1 250 Kč - Víkendový kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou. Rozviňte schopnosti, které jste ani netušili, že máte.

Skvělá nabídka víkendových výtvarných kurzů Ateliéru Mozaika. Naučte se nové techniky pod vedením týmu zkušených lektorů.1 250 Kč - Skvělá nabídka víkendových výtvarných kurzů Ateliéru Mozaika. Naučte se nové techniky pod vedením týmu zkušených lektorů.

Držák do auta pro tablet, PC, e-knihy, čtečky, TV, přehrávače. Ideální pro dlouhé cesty s dětmi.279 Kč - Držák do auta pro tablet, PC, e-knihy, čtečky, TV, přehrávače. Ideální pro dlouhé cesty s dětmi.

Zákaznická podpora

Máte dotaz k naší nabídce? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme. Použít můžete také jinou formu kontaktu.

Telefon: 776 083 600