Tato akce již není dostupná.
Nenechte si uniknout další podobnou akci, přihlaste se k odběru slev.
Zašleme Vám informaci o každé nové slevě na Váš email!
450 Kč
25 %
338 Kč
5
Původně:
Sleva:
Cena:
Zákazníků:
Dárkový poukaz s vlastním věnováním zdarma! Vyzkoušejte si, jak může vypadat.

JIHLAVA: Unikátní japonská masáž shiatsu za skvělou cenu 338 Kč! Dopřejte sobě či svým blízkým 80 minut jedinečné péče a odpočinku! Nechte rozproudit tok životní energie a uvolněte se od stresu!

Kde uplatnit slevu?

Jiří Vrtal
Palackého 44 (blízko Komerční banky)
58601 Jihlava

Tel.: 724 133 258
JiriVrtal89@seznam.cz

www.jihlava-masaze.cz

V bodech

Dopřejte sobě či svým blízkým příjemný prožitek z prastaré masážní techniky shiatsu pouze za 338 Kč! Zážitek, na který budete dlouho vzpomínat.

 

Nabídka za 338 Kč zahrnuje:

  • shiatsu terapii
  • doba trvání masáže 80 minut
  • bylinkový čaj
  • relaxační hudbu

Podmínky

  • Platnost poukazu je od 8.6. do 30. 9. 2016.
  • Počet poukazů na osobu není omezen.
  • Nutná rezervace na tel: 724 133 258

Doplňující informace

Unikátní masáž shiatsu vás komplexně zbaví fyzické bolesti i psychického napětí!

 

Shiatsu (šijacu) znamená v překladu "tlak prsty". Při této masáži je obnovována energetická rovnováha těla - pomocí prstů a dlaní. Tato metoda vznikla v dávných dobách v Japonsku. Její teoretický základ pochází z čínské medicíny.

 

 

 

Cílem shiatsu je podporovat proces sebeuzdravování působením na tzv. meridiány (energetické dráhy lidského těla). Tyto jsou u většiny z nás - vlivem emocí, špatnou životosprávou, nedostatkem pohybu nebo stresem - zablokované nebo nedostatečně průchodné. Masírováním nebo tlakem na tyto meridiánové dráhy a body na nich lze blokace uvolnit a umožnit tak energii volné proudění k jednotlivým orgánům.

 

Shiatsu dokáže ulevit od bolesti hlavy, pocitu přetažení, od bolesti zad nebo pocitu neustálé únavy. Odstraňuje a zmírňuje bolesti zad a šíje. Její hlavní předností je, že dokáže nastartovat lepší činnost vnitřních orgánů. Díky shiatsu se dá předcházet civilizačním onemocněním, urychlit rekonvalescenci po nemoci, stabilizovat hormonální výkyvy, zmírnit střevní a žaludeční potíže a celkově posílit krevní oběh. Tyto masáže pomáhají při celkové únavě a stresu, alergiích a dýchacích potížích. Pro kvalitní efekt terapie je velmi důležité ležet pohodlně a dokázat se uvolnit i psychicky. 

 

 

Shiatsu může fungovat velmi dobře tam, kde jiné prostředky léčby nezabírají vůbec a nebo jen velmi pomalu, kde je příčina potíží nejasná nebo klasickými prostředky nezjistitelná.  

 

Shiatsu se provádí na oblečené tělo.


Odpočiňte si a zrelaxujte své tělo díky této skvělé nabídce! Těšíme se na Vaši návštěvu!

Nabídka pro firmy

Hledáte nové zákazníky? Nechcete platit za reklamu, o které nevíte, zda bude efektivní? Nechcete nikomu platit předem? Chcete mít jistý výsledek a dát o svém podniku vědět lidem?

Potom neváhejte a kontaktujte náš obchodní tým, připravíme Vám nabídku, která osloví statisíce potenciálních zákazníků a s jejímž výsledkem budete zaručeně spokojeni!

Aby vám nic neuteklo

Nechcete minout žádnou super slevu ve vašem městě? Vložte svůj email a my vám o každé akci napíšeme!

Zákaznická podpora

Máte dotaz k naší nabídce? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme. Použít můžete také jinou formu kontaktu.

Telefon: 776 083 600