ZLÍN: Podzimní znovuzrození - nevidomý masér Ondřej Dvorský citlivě vyšetří vaše pohybové ústrojí, vynasnaží se napravit zablokované klouby a uvolnit ztuhlé svaly, účinně odhalí skryté záněty ve vašem těle, jejichž existenci ani netušíte.

36% Funkční manuální medicína dle Tichého - náprava funkčně poškozených kloubů a uvolnění ztuhlých svalů v oblasti dolních a horních končetin a páteře.
Nakupovat můžete ještě: (co to znamená?)
280 Kč
36 %
100 Kč
Původně:
Sleva:
Ušetříte:
180 Kč
Cena:
 

17 zákazníků

Nabídka je aktivní!

Dárkový poukaz s vlastním věnováním zdarma! Vyzkoušejte si, jak může vypadat.

Kde uplatnit slevu?

Masáže - Ondřej Dvorský
Třída Svobody 1119
763 02 Zlín - Malenovice

Tel.: 776016493
dvorskyo@seznam.cz

V bodech

Ze salónu nevidomého maséra Ondřeje Dvorského se vrátíte odpočinutí, povzbuzení, spokojení a jako znovuzrození.

 

Hodinová terapie jen za 180 Kč obsahuje:

 • vyšetření kloubů a svalů kotníků, kolen, loktů, zápěstí a páteře
 • nápravu poškozené funkce kloubů a uvolnění svalů
 • diagnostiku skrytých zánětů v těle a úlevu od jejich projevů
 • obnovení celkové rovnováhy organismu a regeneraci sil

Cíl funkční manuální medicíny:

 • Nastolení rovnováhy svalového napětí a práce kloubů, tedy funkčnosti celého pohybového aparátu na základě vyšetření kloubního systému a svalového napětí.
 • Systematické a rychlé zbavení těla bolestí a problémů pohybového aparátu.

Princip účinku:

 • pomáhá od bolestí hlavy, zad, krku, kloubů, zatuhlosti celého těla
 • zlepšuje pohyblivost kloubů a harmonizuje funkci vnitřních orgánů
 • snižuje stres a zlepšuje pružnost svalstva a tím předchází bolestem

Podmínky

 • Platnost poukazu je do 15. 11. 2015.
 • Počet poukazů na osobu není omezen.
 • Najdete nás naproti malenovické polikliniky v přízemních prostorech bývalé prodejny obuvi a již neexistující kosmetické provozovny.
 • Návštěvu studia si zarezervujte předem na uvedeném tel. čísle: 776016493  s číslem poukazu.
 • Rezervace svého termínu provádějte nejpozději 14 dní před ukončením platnosti poukazu.
 • Vytištěný poukaz je nutné přinést s sebou.
 • Neomluví-li se klient minimálně 24 hodin před domluvenou návštěvou, hodnota poukazu propadá.

Doplňující informace

Co je funkční manuální medicína:

 
Nový globální koncept manuální medicíny, zcela slučitelný s ostatními medicínskými pojetími, který vznikal v posledních letech na základě jeho precizních znalostí a vědomostí z oboru anatomie, neurofyziologie a biomechaniky i dlouholetých klinických zkušeností a výsledků výzkumů jeho týmu. Jde o soubor jasnně stanovených pravidel, podle kterých se chová kloub funkčně zablokovaný a stavebně (strukturálně) narušený ve srovnání s kloubem zdravým. Pravidla diagnostiky jsou obecně aplikovatelná na kterýkoliv synoviální kloub lidského těla.

 

 

Rozdílné přístupy funkční manuální medicíny oproti klasické manuální medicíně:

 • fyziologický přístup - kloub se vyšetřuje ve fyziologických směrech pohybu běžně vykonávaných činností kosterních svalů. Klasická manuální medicína vyšetřuje kloub střihovými či translačními pohyby ve směrech nefyziologických, které činností kosterních svalů nelze provést.
 • komplexní přístup - kloub i jeho svaly se vyšetřují současně. Předpokládá se, že funkční blokáda kloubu může být způsobena nejen dysfunkcí samotného kloubu, ale také kosterního svalu. Klasická manuální medicína kloub a jeho kosterní svaly vyšetřuje odděleně a léčí samostatně.
 • trojrozměrný přístup - vyšetřování kloubu ve fyziologických směrech pohybu dovoluje vyšetřit jej ve všech základních osách a rovinách umožněných anatomickými poměry, díky čemuž si lze lépe prostorově představit jeho funkční stav. Klasické medicíně v utvoření prostorové představy u řady kloubů brání jejich anatomická stavba.

Charakteristické rysy diagnostiky funkčně zablokovaných kloubů:

 • Změny rozsahů kloubních pohybů,
 • Změny velikostí kloubních vůlí
 • Změny v napětí svalů či svalových skupin provádějících v kloubu aktivní pohyby
 • Určení směru kloubní blokády - pro diagnostiku i následnou léčbu je rozhodující stanovit, ve kterém směru je kloub zablokován.

 

 

Při funkční blokádě víceosých kloubů dochází ke kombinované blokádě kolem všech os současně. Každý kloub má svůj funkční vzorec s flekční a extenční variantou. Kombinace směrů funkčních blokád kolem jednotlivých os a jejich řetězení vychází z principů nervového řízení a kineziologie. Funkční medicína dělí kosterní svaly na vzorcové a nevzorcové. První z nich provádějí kombinaci pohybu v kloubu kolem všech os, přesně odpovídající přirozeným pohybům. Tyto svaly zajišťují pohyb (lokomoci) a zprostředkují vznik svalových řetězců. Nevzorcové svaly se svou posturální funkcí podílejí především na stabilizaci kloubu.

 • Rozvoj diagnostiky pohybem - díky pravidlu o změnách rozsahů dílčích pohybů ve funkčně zablokovaném kloubu lze pouhým pohledem určit směry jeho blokády.
 • Řetězení patologií v pohybovém aparátu na podkladě reflexních svalových smyček. Patologické řetězce jsou buď flekční (ohýbání kloubu) nebo extenční (natahování kloubu) a představují reflexní reakci CNS na různé patologické stavy, jako jsou například klouby omezeně hybné, nebo naopak klouby hybné příliš. K zatuhlosti a vytváření disbalancí obvykle přispívá stres, jednostranná zátěž, špatné držení těla a koordinace pohybu, špatné sezení u počítače nebo v autě, nadměrné sportování, špatná chůze.
 • Schopnost odhalit skryté (latentní) záněty v těle, které není možné prokázat laboratorními metodami ani přístrojovými vyšetřeními - na základě porovnání funkce pohybového aparátu v obou polovinách těla . Přítomnost virového či bakteriálního zánětu velmi ruší výsledky rehabilitace a má vliv na funkci svalů a vaziva.
 • Vlivu nemocí či funkčních poruch vnitřních orgánů na funkci pohybového aparátu. Velmi důležitými faktory ovliňujícími jemnou rovnováhu lidského pohybového aparátu a svalové napětí jsou také prodělané úrazy a infekce.

 

Indikace funkční manuální medicíny:

 • po operačních stavech, při rehabilitacích a potřebě k navrácení tkání do původního stavu.
 • při akutních a chronických bolestech, po nemocech, kdy je omezena funkce pohybového aparátu
 • po lokálních onemocněních nebo zánětech v různých částech těla pro zlepšení funkce měkkých tkání.

Nabídka pro firmy

Hledáte nové zákazníky? Nechcete platit za reklamu, o které nevíte, zda bude efektivní? Nechcete nikomu platit předem? Chcete mít jistý výsledek a dát o svém podniku vědět lidem?

Potom neváhejte a kontaktujte náš obchodní tým, připravíme Vám nabídku, která osloví statisíce potenciálních zákazníků a s jejímž výsledkem budete zaručeně spokojeni!

Aby vám nic neuteklo

Nechcete minout žádnou super slevu ve vašem městě? Vložte svůj email a my vám o každé akci napíšeme!

Pobytové balíčky a cestování

ALL INCLUSIVE pobyt ve Vysokých Tatrách na až 4 dny pro DVA plný wellness, pohody a krásné přírody.Vysoké Tatry2 740 Kč - ALL INCLUSIVE pobyt ve Vysokých Tatrách na až 4 dny pro DVA plný wellness, pohody a krásné přírody.

Superluxusní dovolená pro dva v srdci Toskánska ve 4* hotelu s polopenzí, dárkem, venkovním bazénem a parádním wellness.Toskánsko, Itálie13 590 Kč - Superluxusní dovolená pro dva v srdci Toskánska ve 4* hotelu s polopenzí, dárkem, venkovním bazénem a parádním wellness.

Exkluzivní 6 ti denní wellness a golfová dovolená v Umbrii pro dvě osoby včetně bohatých snídaní. Umbrie, Itálie6 590 Kč - Exkluzivní 6 ti denní wellness a golfová dovolená v Umbrii pro dvě osoby včetně bohatých snídaní.

3 dny pro dvě osoby se snídaní, wellness a přivítacím drinkem ve 4* hotelu v Budapešti. Budapešť, Maďarsko2 990 Kč - 3 dny pro dvě osoby se snídaní, wellness a přivítacím drinkem ve 4* hotelu v Budapešti.

Pobyt na 5 dní pro dva se snídaní v příjemném hotelu s venkovním bazénem v italských Dolomitech.Dolomity, Itálie4 290 Kč - Pobyt na 5 dní pro dva se snídaní v příjemném hotelu s venkovním bazénem v italských Dolomitech.

Až 6 ti denní dovolená v maďarském Kehidakustány pro DVA s parádním wellness a bohatou snídaní.Maďarsko 4 050 Kč - Až 6 ti denní dovolená v maďarském Kehidakustány pro DVA s parádním wellness a bohatou snídaní.

3 dny pro dva u maďarských lázní s plnou penzí, luxusním hotelovým wellness a fitness i komplexními službami přírodní léčby.Maďarsko 4 350 Kč - 3 dny pro dva u maďarských lázní s plnou penzí, luxusním hotelovým wellness a fitness i komplexními službami přírodní léčby.

3 denní výlet do Vídně do 4* hotelu, který je přímo naproti největšího nákupního centra, zábavního centra a kina.Vídeň, Rakousko3 790 Kč - 3 denní výlet do Vídně do 4* hotelu, který je přímo naproti největšího nákupního centra, zábavního centra a kina.

3 dny v Římě pro dvě osoby se snídaní, fitness, wellness, vnitřním i venkovním bazénem ve 4* hotelu. Řím, Itálie3 380 Kč - 3 dny v Římě pro dvě osoby se snídaní, fitness, wellness, vnitřním i venkovním bazénem ve 4* hotelu.

Fantastická dovolená u termálních lázní Bükfürdö s polopenzí a masáží pro DVA.Maďarsko 6 290 Kč - Fantastická dovolená u termálních lázní Bükfürdö s polopenzí a masáží pro DVA.

Udělejte si radost a udělejte si výlet do Vídně. Máme pro vás 3 dny pro dvě osoby v 4* hotelu. Vídeň, Rakousko3 790 Kč - Udělejte si radost a udělejte si výlet do Vídně. Máme pro vás 3 dny pro dvě osoby v 4* hotelu.

3 nebo 5 dní pro dva s výtečnou polopenzí ve 4* maďarském hotelu s luxusním wellness.Maďarsko 3 990 Kč - 3 nebo 5 dní pro dva s výtečnou polopenzí ve 4* maďarském hotelu s luxusním wellness.

Pohádkový pobyt na zámku se snídaní, wellness a různými aktivitami pro dva. Zámek Zbiroh4 599 Kč - Pohádkový pobyt na zámku se snídaní, wellness a různými aktivitami pro dva.

LETECKÁ DOVOLENÁ do Bulharska na 11 dní. Bulharsko13 500 Kč - LETECKÁ DOVOLENÁ do Bulharska na 11 dní.

4 parádní dny v Říme pro dvě osoby s bohatou snídaní, wellness, saunou, tureckou lázní a fitness.Řím, Itálie6 850 Kč - 4 parádní dny v Říme pro dvě osoby s bohatou snídaní, wellness, saunou, tureckou lázní a fitness.

Dovolená pro dvě osoby na 5 dní s polopenzí, bazénem i fitkem u překrásného italského jezera Lago di Garda.Lago di Garda, Itálie9 190 Kč - Dovolená pro dvě osoby na 5 dní s polopenzí, bazénem i fitkem u překrásného italského jezera Lago di Garda.

Pobyt pro dva ve Vídni na až 4 dny s bohatým snídaňovým bufetem ve 4* hotelu ležícím na centrálním místě.Vídeň, Rakousko3 990 Kč - Pobyt pro dva ve Vídni na až 4 dny s bohatým snídaňovým bufetem ve 4* hotelu ležícím na centrálním místě.

Pobyt na 3 nebo 4 dny pro DVA se snídaní ve 4* luxusním hotelu v centru Vídně!Vídeň, Rakousko4 420 Kč - Pobyt na 3 nebo 4 dny pro DVA se snídaní ve 4* luxusním hotelu v centru Vídně!

Dovolená v krásné přírodě italských Dolomit na 6 dní pro dvě osoby s bohatou snídaní.Dolomity, Itálie5 990 Kč - Dovolená v krásné přírodě italských Dolomit na 6 dní pro dvě osoby s bohatou snídaní.

3 DNY pro DVA v rakouských ALPÁCH v českém penzionu SunAlpy - Rakousko2 279 Kč - 3 DNY pro DVA v rakouských ALPÁCH v českém penzionu Sun

4 dny pro dva v Maďarsku s wellness, fitness a vstupem do termálních lázní za polovinu ceny. Maďarsko 5 990 Kč - 4 dny pro dva v Maďarsku s wellness, fitness a vstupem do termálních lázní za polovinu ceny.

Víkendový kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou. Rozviňte schopnosti, které jste ani netušili, že máte. 1 250 Kč - Víkendový kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou. Rozviňte schopnosti, které jste ani netušili, že máte.

Popruhy na učení chůze pro děti, které jsou navrženy tak, aby neomezovaly pohyby dítěte a zároveň aby rodič mohl jít narovnaný, bez neustálého sklánění a jištění dítěte. 220 Kč - Popruhy na učení chůze pro děti, které jsou navrženy tak, aby neomezovaly pohyby dítěte a zároveň aby rodič mohl jít narovnaný, bez neustálého sklánění a jištění dítěte.

Samolepící vinylová tabule s křídami. Perfektní dekorace pro váš domov, která zabaví i ty nejmenší. 219 Kč - Samolepící vinylová tabule s křídami. Perfektní dekorace pro váš domov, která zabaví i ty nejmenší.

Vycházková hůl na oporu Trusty Cane - vynikající pomůcka pro starší lidi nebo lidi, kteří mají problémy s chůzí a pohybem.469 Kč - Vycházková hůl na oporu Trusty Cane - vynikající pomůcka pro starší lidi nebo lidi, kteří mají problémy s chůzí a pohybem.

Netradiční výklad s pohledem do podvědomí a rodově dědičných vazeb, bloků či traumat za tarotu a numerologie.396 Kč - Netradiční výklad s pohledem do podvědomí a rodově dědičných vazeb, bloků či traumat za tarotu a numerologie.

Sestavení jídelníčku na dva měsíce včetně rozboru a hodnocení vašich celodenních aktivit s důrazem na jejich zlepšení.179 Kč - Sestavení jídelníčku na dva měsíce včetně rozboru a hodnocení vašich celodenních aktivit s důrazem na jejich zlepšení.

Bambusová deska na krájení ve 2 rozměrech. Deska netupí vaše nože a vypadá perfektně, takže ji můžete použít i jako servírovací podnos. 220 Kč - Bambusová deska na krájení ve 2 rozměrech. Deska netupí vaše nože a vypadá perfektně, takže ji můžete použít i jako servírovací podnos.

Nádherné ručně dělané 14 karátové zlaté snubní prsteny nebo stříbrné snubní prsteny již od 1990 Kč!5 900 Kč - Nádherné ručně dělané 14 karátové zlaté snubní prsteny nebo stříbrné snubní prsteny již od 1990 Kč!

Nová nabídka víkendových výtvarných kurzů Ateliéru Mozaika. Naučte se nové techniky pod vedením zkušené lektorky.1 250 Kč - Nová nabídka víkendových výtvarných kurzů Ateliéru Mozaika. Naučte se nové techniky pod vedením zkušené lektorky.

Spolehlivý alkoholtester, který se vejde do každé kapsy. Alkoholtester poskytuje přesnou analýzu obsahu alkoholu v dechu.199 Kč - Spolehlivý alkoholtester, který se vejde do každé kapsy. Alkoholtester poskytuje přesnou analýzu obsahu alkoholu v dechu.

Veselí "travňáci" - originální keramické postavičky nebo smajlíci s živou trávou.109 Kč - Veselí "travňáci" - originální keramické postavičky nebo smajlíci s živou trávou.

Chladící podložka pod notebook. Zvyšte výkon vašeho notebooku.139 Kč - Chladící podložka pod notebook. Zvyšte výkon vašeho notebooku.

Kuličkodráha - perfektní prázdninová hra, která chytne a nepustí!439 Kč - Kuličkodráha - perfektní prázdninová hra, která chytne a nepustí!

Získejte plné rty, přesně takové, o jakých jste vždy snila. 100% bezpečná metoda zvětšení rtů díky FULLIPS.399 Kč - Získejte plné rty, přesně takové, o jakých jste vždy snila. 100% bezpečná metoda zvětšení rtů díky FULLIPS.

Stolní bruska na nože se dvěma vložkami pro hrubé a jemné broušení s dosažením nejdokonalejšího broušení od značky Peterhof.99 Kč - Stolní bruska na nože se dvěma vložkami pro hrubé a jemné broušení s dosažením nejdokonalejšího broušení od značky Peterhof.

Sada 6 ti exkluzivních kosmetických přípravků (tekuté mýdlo, tělové mléko, sprchový gel, pleťový krém, krém na ruce a nohy, tělový sprej). 199 Kč - Sada 6 ti exkluzivních kosmetických přípravků (tekuté mýdlo, tělové mléko, sprchový gel, pleťový krém, krém na ruce a nohy, tělový sprej).

Jedinečný čistič oken Mr. Ti. Novinka, se kterou mytí oken už nikdy nebude namáhavé.499 Kč - Jedinečný čistič oken Mr. Ti. Novinka, se kterou mytí oken už nikdy nebude namáhavé.

Sety kosmetiky MOJE za bezkonkurenční cenu. Set 5 ti balzámů na rty jen za 85 Kč nebo set řasenka a dlouhotrvající tužka na oči jen za 79 Kč. 79 Kč - Sety kosmetiky MOJE za bezkonkurenční cenu. Set 5 ti balzámů na rty jen za 85 Kč nebo set řasenka a dlouhotrvající tužka na oči jen za 79 Kč.

Zákaznická podpora

Máte dotaz k naší nabídce? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme. Použít můžete také jinou formu kontaktu.

Telefon: 776 083 600