ZLÍN: Podzimní znovuzrození - nevidomý masér Ondřej Dvorský citlivě vyšetří vaše pohybové ústrojí, vynasnaží se napravit zablokované klouby a uvolnit ztuhlé svaly, účinně odhalí skryté záněty ve vašem těle, jejichž existenci ani netušíte.

36% Funkční manuální medicína dle Tichého - náprava funkčně poškozených kloubů a uvolnění ztuhlých svalů v oblasti dolních a horních končetin a páteře.
Nakupovat můžete ještě: (co to znamená?)
280 Kč
36 %
100 Kč
Původně:
Sleva:
Ušetříte:
180 Kč
Cena:
 

72 zákazníků

Nabídka je aktivní!

Dárkový poukaz s vlastním věnováním zdarma! Vyzkoušejte si, jak může vypadat.

Kde uplatnit slevu?

Masáže - Ondřej Dvorský
Třída Svobody 1119
763 02 Zlín - Malenovice

Tel.: 776016493
dvorskyo@seznam.cz

V bodech

Ze salónu nevidomého maséra Ondřeje Dvorského se vrátíte odpočinutí, povzbuzení, spokojení a jako znovuzrození.

 

Hodinová terapie jen za 180 Kč obsahuje:

 • vyšetření kloubů a svalů kotníků, kolen, loktů, zápěstí a páteře
 • nápravu poškozené funkce kloubů a uvolnění svalů
 • diagnostiku skrytých zánětů v těle a úlevu od jejich projevů
 • obnovení celkové rovnováhy organismu a regeneraci sil

Cíl funkční manuální medicíny:

 • Nastolení rovnováhy svalového napětí a práce kloubů, tedy funkčnosti celého pohybového aparátu na základě vyšetření kloubního systému a svalového napětí.
 • Systematické a rychlé zbavení těla bolestí a problémů pohybového aparátu.

Princip účinku:

 • pomáhá od bolestí hlavy, zad, krku, kloubů, zatuhlosti celého těla
 • zlepšuje pohyblivost kloubů a harmonizuje funkci vnitřních orgánů
 • snižuje stres a zlepšuje pružnost svalstva a tím předchází bolestem

Podmínky

 • Platnost poukazu je do 15. 11. 2015.
 • Počet poukazů na osobu není omezen.
 • Najdete nás naproti malenovické polikliniky v přízemních prostorech bývalé prodejny obuvi a již neexistující kosmetické provozovny.
 • Návštěvu studia si zarezervujte předem na uvedeném tel. čísle: 776016493  s číslem poukazu.
 • Rezervace svého termínu provádějte nejpozději 14 dní před ukončením platnosti poukazu.
 • Vytištěný poukaz je nutné přinést s sebou.
 • Neomluví-li se klient minimálně 24 hodin před domluvenou návštěvou, hodnota poukazu propadá.

Doplňující informace

Co je funkční manuální medicína:

 
Nový globální koncept manuální medicíny, zcela slučitelný s ostatními medicínskými pojetími, který vznikal v posledních letech na základě jeho precizních znalostí a vědomostí z oboru anatomie, neurofyziologie a biomechaniky i dlouholetých klinických zkušeností a výsledků výzkumů jeho týmu. Jde o soubor jasnně stanovených pravidel, podle kterých se chová kloub funkčně zablokovaný a stavebně (strukturálně) narušený ve srovnání s kloubem zdravým. Pravidla diagnostiky jsou obecně aplikovatelná na kterýkoliv synoviální kloub lidského těla.

 

 

Rozdílné přístupy funkční manuální medicíny oproti klasické manuální medicíně:

 • fyziologický přístup - kloub se vyšetřuje ve fyziologických směrech pohybu běžně vykonávaných činností kosterních svalů. Klasická manuální medicína vyšetřuje kloub střihovými či translačními pohyby ve směrech nefyziologických, které činností kosterních svalů nelze provést.
 • komplexní přístup - kloub i jeho svaly se vyšetřují současně. Předpokládá se, že funkční blokáda kloubu může být způsobena nejen dysfunkcí samotného kloubu, ale také kosterního svalu. Klasická manuální medicína kloub a jeho kosterní svaly vyšetřuje odděleně a léčí samostatně.
 • trojrozměrný přístup - vyšetřování kloubu ve fyziologických směrech pohybu dovoluje vyšetřit jej ve všech základních osách a rovinách umožněných anatomickými poměry, díky čemuž si lze lépe prostorově představit jeho funkční stav. Klasické medicíně v utvoření prostorové představy u řady kloubů brání jejich anatomická stavba.

Charakteristické rysy diagnostiky funkčně zablokovaných kloubů:

 • Změny rozsahů kloubních pohybů,
 • Změny velikostí kloubních vůlí
 • Změny v napětí svalů či svalových skupin provádějících v kloubu aktivní pohyby
 • Určení směru kloubní blokády - pro diagnostiku i následnou léčbu je rozhodující stanovit, ve kterém směru je kloub zablokován.

 

 

Při funkční blokádě víceosých kloubů dochází ke kombinované blokádě kolem všech os současně. Každý kloub má svůj funkční vzorec s flekční a extenční variantou. Kombinace směrů funkčních blokád kolem jednotlivých os a jejich řetězení vychází z principů nervového řízení a kineziologie. Funkční medicína dělí kosterní svaly na vzorcové a nevzorcové. První z nich provádějí kombinaci pohybu v kloubu kolem všech os, přesně odpovídající přirozeným pohybům. Tyto svaly zajišťují pohyb (lokomoci) a zprostředkují vznik svalových řetězců. Nevzorcové svaly se svou posturální funkcí podílejí především na stabilizaci kloubu.

 • Rozvoj diagnostiky pohybem - díky pravidlu o změnách rozsahů dílčích pohybů ve funkčně zablokovaném kloubu lze pouhým pohledem určit směry jeho blokády.
 • Řetězení patologií v pohybovém aparátu na podkladě reflexních svalových smyček. Patologické řetězce jsou buď flekční (ohýbání kloubu) nebo extenční (natahování kloubu) a představují reflexní reakci CNS na různé patologické stavy, jako jsou například klouby omezeně hybné, nebo naopak klouby hybné příliš. K zatuhlosti a vytváření disbalancí obvykle přispívá stres, jednostranná zátěž, špatné držení těla a koordinace pohybu, špatné sezení u počítače nebo v autě, nadměrné sportování, špatná chůze.
 • Schopnost odhalit skryté (latentní) záněty v těle, které není možné prokázat laboratorními metodami ani přístrojovými vyšetřeními - na základě porovnání funkce pohybového aparátu v obou polovinách těla . Přítomnost virového či bakteriálního zánětu velmi ruší výsledky rehabilitace a má vliv na funkci svalů a vaziva.
 • Vlivu nemocí či funkčních poruch vnitřních orgánů na funkci pohybového aparátu. Velmi důležitými faktory ovliňujícími jemnou rovnováhu lidského pohybového aparátu a svalové napětí jsou také prodělané úrazy a infekce.

 

Indikace funkční manuální medicíny:

 • po operačních stavech, při rehabilitacích a potřebě k navrácení tkání do původního stavu.
 • při akutních a chronických bolestech, po nemocech, kdy je omezena funkce pohybového aparátu
 • po lokálních onemocněních nebo zánětech v různých částech těla pro zlepšení funkce měkkých tkání.

Nabídka pro firmy

Hledáte nové zákazníky? Nechcete platit za reklamu, o které nevíte, zda bude efektivní? Nechcete nikomu platit předem? Chcete mít jistý výsledek a dát o svém podniku vědět lidem?

Potom neváhejte a kontaktujte náš obchodní tým, připravíme Vám nabídku, která osloví statisíce potenciálních zákazníků a s jejímž výsledkem budete zaručeně spokojeni!

Aby vám nic neuteklo

Nechcete minout žádnou super slevu ve vašem městě? Vložte svůj email a my vám o každé akci napíšeme!

Celorepublikové slevy

Fotokniha z dovolené v zářivých barvách. Uchovejte si vzpomínky z vaší dovolené v krásné fotoknize.299 Kč - Fotokniha z dovolené v zářivých barvách. Uchovejte si vzpomínky z vaší dovolené v krásné fotoknize.

3 nebo 5 dní pro dva s výtečnou polopenzí ve 4* maďarském hotelu s luxusním wellness.Maďarsko 3 990 Kč - 3 nebo 5 dní pro dva s výtečnou polopenzí ve 4* maďarském hotelu s luxusním wellness.

Pobyt na 5 dní pro dva se snídaní v příjemném hotelu s venkovním bazénem v italských Dolomitech.Dolomity, Itálie4 290 Kč - Pobyt na 5 dní pro dva se snídaní v příjemném hotelu s venkovním bazénem v italských Dolomitech.

Až 6 ti denní dovolená v maďarském Kehidakustány pro DVA s parádním wellness a bohatou snídaní.Maďarsko 4 050 Kč - Až 6 ti denní dovolená v maďarském Kehidakustány pro DVA s parádním wellness a bohatou snídaní.

3 dny pro dva u maďarských lázní s plnou penzí, luxusním hotelovým wellness a fitness i komplexními službami přírodní léčby.Maďarsko 4 350 Kč - 3 dny pro dva u maďarských lázní s plnou penzí, luxusním hotelovým wellness a fitness i komplexními službami přírodní léčby.

3 denní výlet do Vídně do 4* hotelu, který je přímo naproti největšího nákupního centra, zábavního centra a kina.Vídeň, Rakousko3 790 Kč - 3 denní výlet do Vídně do 4* hotelu, který je přímo naproti největšího nákupního centra, zábavního centra a kina.

3 dny v Římě pro dvě osoby se snídaní, fitness, wellness, vnitřním i venkovním bazénem ve 4* hotelu. Řím, Itálie3 380 Kč - 3 dny v Římě pro dvě osoby se snídaní, fitness, wellness, vnitřním i venkovním bazénem ve 4* hotelu.

Fantastická dovolená u termálních lázní Bükfürdö s polopenzí a masáží pro DVA.Maďarsko 6 290 Kč - Fantastická dovolená u termálních lázní Bükfürdö s polopenzí a masáží pro DVA.

Udělejte si radost a udělejte si výlet do Vídně. Máme pro vás 3 dny pro dvě osoby v 4* hotelu. Vídeň, Rakousko3 790 Kč - Udělejte si radost a udělejte si výlet do Vídně. Máme pro vás 3 dny pro dvě osoby v 4* hotelu.

Superluxusní dovolená pro dva v srdci Toskánska ve 4* hotelu s polopenzí, dárkem, venkovním bazénem a parádním wellness.Toskánsko, Itálie13 590 Kč - Superluxusní dovolená pro dva v srdci Toskánska ve 4* hotelu s polopenzí, dárkem, venkovním bazénem a parádním wellness.

Exkluzivní 6 ti denní wellness a golfová dovolená v Umbrii pro dvě osoby včetně bohatých snídaní. Umbrie, Itálie6 590 Kč - Exkluzivní 6 ti denní wellness a golfová dovolená v Umbrii pro dvě osoby včetně bohatých snídaní.

3 dny pro dvě osoby se snídaní, wellness a přivítacím drinkem ve 4* hotelu v Budapešti. Budapešť, Maďarsko2 990 Kč - 3 dny pro dvě osoby se snídaní, wellness a přivítacím drinkem ve 4* hotelu v Budapešti.

3 DNY pro DVA v rakouských ALPÁCH v českém penzionu SunRakousko pro DVA1 999 Kč - 3 DNY pro DVA v rakouských ALPÁCH v českém penzionu Sun

Zabraňte povislosti spodní části tváře a brady, zabraňte deformacím kontur obličeje s krémem na obličej Faberlic Kruhová plastika.275 Kč - Zabraňte povislosti spodní části tváře a brady, zabraňte deformacím kontur obličeje s krémem na obličej Faberlic Kruhová plastika.

Multifunkční BB-krém Air Stream vám vyhladí pleť a zamaskuje její nedostatky. 185 Kč - Multifunkční BB-krém Air Stream vám vyhladí pleť a zamaskuje její nedostatky.

Máme pro vaši pleť elixír mládí. Aktivní prevence stárnutí pokožky a první boj s vráskami.185 Kč - Máme pro vaši pleť elixír mládí. Aktivní prevence stárnutí pokožky a první boj s vráskami.

4 dny pro dva v Maďarsku s wellness, fitness a vstupem do termálních lázní za polovinu ceny. Maďarsko 5 990 Kč - 4 dny pro dva v Maďarsku s wellness, fitness a vstupem do termálních lázní za polovinu ceny.

Dovolená v srdci Nízkých Tater pro dva se snídaní či polopenzí. Nízké Tatry1 999 Kč - Dovolená v srdci Nízkých Tater pro dva se snídaní či polopenzí.

Netradiční výklad s pohledem do podvědomí a rodově dědičných vazeb, bloků či traumat za tarotu a numerologie.396 Kč - Netradiční výklad s pohledem do podvědomí a rodově dědičných vazeb, bloků či traumat za tarotu a numerologie.

BENDAROOS skvělá 3D zábava pro všechny! Kdo si hraje nezlobí.389 Kč - BENDAROOS skvělá 3D zábava pro všechny! Kdo si hraje nezlobí.

Ručníky a osušky, ve kterých se budete cítit jako v bavlnce.990 Kč - Ručníky a osušky, ve kterých se budete cítit jako v bavlnce.

Menstruační kalíšek pro intimní hygienu ženy. Nejhygieničtější a nejkomfortnější dámská pomůcka na trhu.179 Kč - Menstruační kalíšek pro intimní hygienu ženy. Nejhygieničtější a nejkomfortnější dámská pomůcka na trhu.

Víkendový kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou. Rozviňte schopnosti, které jste ani netušili, že máte. 1 250 Kč - Víkendový kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou. Rozviňte schopnosti, které jste ani netušili, že máte.

Nová nabídka víkendových výtvarných kurzů Ateliéru Mozaika. Naučte se nové techniky pod vedením zkušené lektorky.1 250 Kč - Nová nabídka víkendových výtvarných kurzů Ateliéru Mozaika. Naučte se nové techniky pod vedením zkušené lektorky.

 Deka, která vás zahřeje, ale zároveň umožní pohyblivost rukám - TV deka s rukávy.199 Kč - Deka, která vás zahřeje, ale zároveň umožní pohyblivost rukám - TV deka s rukávy.

Stolek pro děti, který učí a baví. Hraje, zpívá, svítí a přispívá ke správnému vývoji dítěte. 549 Kč - Stolek pro děti, který učí a baví. Hraje, zpívá, svítí a přispívá ke správnému vývoji dítěte.

Elegantní italský kávovar z prvotřídní nerezavějící oceli, vynikající pro přípravu lahodné kávy espresso.359 Kč - Elegantní italský kávovar z prvotřídní nerezavějící oceli, vynikající pro přípravu lahodné kávy espresso.

Multifunkční podložka s držákem na GPS navigaci.110 Kč - Multifunkční podložka s držákem na GPS navigaci.

USB rozbočovač a čtečka karet v jednom. Bílé elegantní provedení, tři porty a podpora vysokorychlostního rozhraní USB 2.0.249 Kč - USB rozbočovač a čtečka karet v jednom. Bílé elegantní provedení, tři porty a podpora vysokorychlostního rozhraní USB 2.0.

30 nebo 60 minutový telefonický výklad cikánských karet včetně numerologického vhledu.149 Kč - 30 nebo 60 minutový telefonický výklad cikánských karet včetně numerologického vhledu.

Samodržící punčochy Milena od značky Fiore s elegantní krajkou - tři páry dle vlastního výběru. Na výběr z 10 barev a 3 velikostí.329 Kč - Samodržící punčochy Milena od značky Fiore s elegantní krajkou - tři páry dle vlastního výběru. Na výběr z 10 barev a 3 velikostí.

Budík s projekcí noční oblohy a relaxačními zvuky.275 Kč - Budík s projekcí noční oblohy a relaxačními zvuky.

9 ks nerezových magnetických kořenek se stojanem pro dokonalý přehled, snadnější používání a jednodušší vaření.339 Kč - 9 ks nerezových magnetických kořenek se stojanem pro dokonalý přehled, snadnější používání a jednodušší vaření.

Magická tabulka na kreslení pro děti. Udělejte radost svým dětem.269 Kč - Magická tabulka na kreslení pro děti. Udělejte radost svým dětem.

Nezbytná výbava každého pořádného muže - nůž ve tvaru kreditní karty a multifunkční kreditní karta na přežití. 100 Kč - Nezbytná výbava každého pořádného muže - nůž ve tvaru kreditní karty a multifunkční kreditní karta na přežití.

Dřevěné hodiny pro zábavu a učení vašich dětí. Do hodin se dají vkládat různé tvary a děti se naučí poznávat barvy, čísla i čas. 199 Kč - Dřevěné hodiny pro zábavu a učení vašich dětí. Do hodin se dají vkládat různé tvary a děti se naučí poznávat barvy, čísla i čas.

Nabíjecí odžmolkovač oblečení. Mějte oblečení jako nové, odžmolkované! 220 Kč - Nabíjecí odžmolkovač oblečení. Mějte oblečení jako nové, odžmolkované!

Nový a jedinečný masážní přístroj, který nabízí různé režimy vibrační masáže s pomocí 3 unikátních masážních hlav.220 Kč - Nový a jedinečný masážní přístroj, který nabízí různé režimy vibrační masáže s pomocí 3 unikátních masážních hlav.

Inovativní termo hrnky Perfect Cup nebo Prestige - exkluzivní a vysoce kvalitní, od renomovaných výrobců Peterhof a Odelo. 260 Kč - Inovativní termo hrnky Perfect Cup nebo Prestige - exkluzivní a vysoce kvalitní, od renomovaných výrobců Peterhof a Odelo.

Zákaznická podpora

Máte dotaz k naší nabídce? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme. Použít můžete také jinou formu kontaktu.

Telefon: 776 083 600