PLZEŇ: 10 vstupů na otevřené lekce ve studiu pro ženy. Vyberte si z velké nabídky lekcí a přijde si zacvičit do Studia Progress, kde se žije pohybem.

40% 10 vstupů na otevřené lekce ve studiu pro ženy.
Nakupovat můžete ještě: (co to znamená?)
800 Kč
40 %
320 Kč
Původně:
Sleva:
Ušetříte:
480 Kč
Cena:
 

4 zákazníci

Nabídka je aktivní!

Dárkový poukaz s vlastním věnováním zdarma! Vyzkoušejte si, jak může vypadat.

Kde uplatnit slevu?

Studio Progress
Klatovská třída 73/7a
Plzeň

Tel.: 773476872
info@studioprogress.eu

www.studioprogress.eu

V bodech

Chcete se seznámit s moderními či již léta osvědčenými fitness trendy a věříte, že Vaše tělo si zaslouží tu nejlepší péči? Pak je tu pro vás Studio Progress. 

 

Nákupem poukazu za 480 Kč získáte:

 • Permanentku na 10 vstupů na otevřené lekce
 • Jedna lekce vás vyjde na neuvěřitelných 48 Kč
 • Doba trvání každé lekce je 55 minut.
 • Cvičíme 6 dní v týdnu od 7:00 až do 21:00, nabídka lekcí dle aktuálního rozvrhu

Vyberte si z těchto lekcí:

 • Cvičení pro těhotné
 • Kruhový trénink
 • SexyFlexi
 • Piloxing
 • Tae-bo
 • Pilates
 • BodyFigt
 • Outdoor trénink
 • Jóga
 • Pružné tělo

Podmínky

 • Poukaz je nutné vyměnit za permanentku na 10 vstupů, kterou dostanete při první návštěvě studia, nejpozději však do 22. 8. 2015. 
 • Platnost permanentky je 11 týdnů od data vystavení. Permanentka je vystavena na jméno.
 • Poukaz se vztahuje pouze na otevřené lekce a nezahrnuje možnost rezervace na uzavřené kurzy Pole Dance a AY Fly Training.
 • Počet poukazů na osobu je omezen na 1 ks.
 • Své místo na lekci si rezervujte nejpozději 24 hodin předem pomocí rezervačního systému na webových stránkách studia. Do poznámky uveďte číslo poukazu. 
 • Rezervace rušte prosím nejpozději 24 hodin před začátkem lekce, jinak vstup propadá. Stornovat je možné na e-mailu: info@studioprogress.eu či telefonicky na čísle: 773 476 872.
 • Pokud za sebe pošlete náhradu, vstup nepropadá.

Doplňující informace

 

Nabídka lekcí a kurzů
Našim cílem je, aby si každá klientka mohla pro sebe najít to pravé cvičení. Nabídka je tedy opravdu pestrá. Naleznete zde klidnější cvičení i výbušné workouty, hodiny čistě posilovací i taneční. Pro ranní ptáčata máme lekce už od 7:00 ráno, pokud raději cvičíte až po práci, učíme pro Vás až do 21:00.

 

Co jsou otevřené lekce?
Tyto hodiny o délce 55 minut nejsou vedeny formou navazujících kurzů. Lze tedy kdykoliv, na základě předchozí rezervace, tyto lekce navštívit. Patří sem např. jóga, Piloxing, Pilates, Kruháč atd. 

 

Co s sebou na lekci?
Sportovní oblečení, pevnou sálovou obuv se světlou podrážkou a ručník. Vodu, iontový nápoj či carnitin drink je možno zakoupit na recepci.

 

   

 

Cvičení pro těhotné

 • Těhotenství není důvod, proč přestat se cvičením, naopak, pravidelným pohybem lze samotný porod ulehčit a zlepšit i následnou regeneraci.

Kruhový trénink

 • Při tomto oblíbeném druhu tréninku se v jednotlivých kolech střídají cvičební pomůcky, jedná se o zapojení velkým míčů, over ballů, posilovací

gumy, činek či švihadla aj.

 

SexyFlexi 

 • Pod tímto názvem se skrývá lekce rozdělená do dvou částí a to první – sexy – je zaměřena na posilování problematických partií, v druhé části – flexi – je pozornost věnována cvikům na zvýšení celkové pružnosti těla.  

Piloxing

 • Světový fitness hit propojující prvky tance, boxu a pilates Vám pomůže efektivně spálit kalorie, zeštíhlit Vaši postavu a zlepšít pružnost těla.

Tae-bo 

 • Jde o dynamický aerobní trénink, který propojuje prvky aerobiku a bojových umění, zaručeně spálíte tuky, posílíte svaly a zpevníte svoji postavu navíc napomáhá lepšímu držení těla, koordinaci i pružnosti.

Body Figt 

 • Jde o intenzivní cvičení s prvky bojového umění, vytvarujete svoji postavu a spálíte přebytečné kalorie.

Outdoor trénink 

 • S krásným počasím roste chuť zacvičit si i venku, při těchto lekcích se dozvíte něco málo k technice běhu, ale i jak využít běžné lavičky jako posilovací náčiní.

Jóga 

 • Na této lekci se krásně uvolníto, zrelaxujete a zlepšíte flexibilitu, nejen že odbouráte stres ale navíc odstraníte bolesti pohybového aparátu

Pružné tělo

 • Lekce je věnovaná protahování, díky vhodné kombinaci různých druhů strečinku zvýšite pružnost těla

 

 

O nás
Myšlenka pohybového studia se zrodila v našich hlavách už někdy na jaře roku 2014. Během léta jsme daly do kupy nápady, kapitál, sehnaly prostory a vrhly se do podnikání. Studio Progress jsme otevřely 15. 9. 2014 v prostorách bývalého AB studia, které jsme převléky do kabátu dle našich představ.
Naší prioritou je Vaše spokojenost. Chceme, abyste se u nás cítily příjemně a proto preferujeme malé skupinky a domáckou atmosféu. Skvělého pocitu z dobré kondice u nás může dosáhnout každý bez rozdílu věku nebo finančních možností. Skupinová cvičení a kurzy jsou tím správným nástrojem, jak zabránit nežádoucímu nabírání na váze nebo se osvobodit od stresu.

 

 

 

Naši lektoři
V našem studiu všechny kurzy a otevřené lekce vyučují zkušení lektoři a lektorky, které mají vřelý vztah ke cvičení i klientkám. Dbáme také na to, abyste cviky prováděly dobře a tak získaly správného pohybové návyky. Navíc se cvičí v malých skupinkách, aby měl lektor přehled a vy se zároveň necítily ztracené v davu.

Nabídka pro firmy

Hledáte nové zákazníky? Nechcete platit za reklamu, o které nevíte, zda bude efektivní? Nechcete nikomu platit předem? Chcete mít jistý výsledek a dát o svém podniku vědět lidem?

Potom neváhejte a kontaktujte náš obchodní tým, připravíme Vám nabídku, která osloví statisíce potenciálních zákazníků a s jejímž výsledkem budete zaručeně spokojeni!

Aby vám nic neuteklo

Nechcete minout žádnou super slevu ve vašem městě? Vložte svůj email a my vám o každé akci napíšeme!

Pobytové balíčky a cestování

4 parádní dny v Říme pro dvě osoby s bohatou snídaní, wellness, saunou, tureckou lázní a fitness.Řím, Itálie6 850 Kč - 4 parádní dny v Říme pro dvě osoby s bohatou snídaní, wellness, saunou, tureckou lázní a fitness.

ALL INCLUSIVE pobyt ve Vysokých Tatrách na až 4 dny pro DVA plný wellness, pohody a krásné přírody.Vysoké Tatry2 740 Kč - ALL INCLUSIVE pobyt ve Vysokých Tatrách na až 4 dny pro DVA plný wellness, pohody a krásné přírody.

3 nebo 5 dní pro dva s výtečnou polopenzí ve 4* maďarském hotelu s luxusním wellness.Maďarsko 3 990 Kč - 3 nebo 5 dní pro dva s výtečnou polopenzí ve 4* maďarském hotelu s luxusním wellness.

3 dny pro DVA se snídaní ve 4* hotelu přímo v centru Vídně. Vídeň, Rakousko3 890 Kč - 3 dny pro DVA se snídaní ve 4* hotelu přímo v centru Vídně.

Pohádkový pobyt na zámku se snídaní, wellness a různými aktivitami pro dva. Zámek Zbiroh4 599 Kč - Pohádkový pobyt na zámku se snídaní, wellness a různými aktivitami pro dva.

Plných 9 dní pobytu na prosluněných bulharských plážích včetně dopravy v příjemném penzionu. 11ti denní zájezd.Bulharsko8 690 Kč - Plných 9 dní pobytu na prosluněných bulharských plážích včetně dopravy v příjemném penzionu. 11ti denní zájezd.

11ti denní dovolená v Bulharsku v příjemném hotelu se snídaní a užíváním posilovny. Cena včetně dopravy.Bulharsko9 350 Kč - 11ti denní dovolená v Bulharsku v příjemném hotelu se snídaní a užíváním posilovny. Cena včetně dopravy.

Dovolená pro dvě osoby na 5 dní s polopenzí, bazénem i fitkem u překrásného italského jezera Lago di Garda.Lago di Garda, Itálie8 490 Kč - Dovolená pro dvě osoby na 5 dní s polopenzí, bazénem i fitkem u překrásného italského jezera Lago di Garda.

Pobyt na 5 dní pro dva se snídaní v příjemném hotelu s venkovním bazénem v italských Dolomitech.Dolomity, Itálie4 290 Kč - Pobyt na 5 dní pro dva se snídaní v příjemném hotelu s venkovním bazénem v italských Dolomitech.

Dovolená v krásné přírodě italských Dolomit na 6 dní pro dvě osoby s bohatou snídaní.Dolomity, Itálie5 990 Kč - Dovolená v krásné přírodě italských Dolomit na 6 dní pro dvě osoby s bohatou snídaní.

Až 6 ti denní dovolená v maďarském Kehidakustány pro DVA s parádním wellness a bohatou snídaní.Maďarsko 4 050 Kč - Až 6 ti denní dovolená v maďarském Kehidakustány pro DVA s parádním wellness a bohatou snídaní.

3 dny pro dva u maďarských lázní s plnou penzí, luxusním hotelovým wellness a fitness i komplexními službami přírodní léčby.Maďarsko 4 350 Kč - 3 dny pro dva u maďarských lázní s plnou penzí, luxusním hotelovým wellness a fitness i komplexními službami přírodní léčby.

Pobyt na 3 nebo 4 dny pro DVA se snídaní ve 4* luxusním hotelu v centru Vídně!Vídeň, Rakousko4 420 Kč - Pobyt na 3 nebo 4 dny pro DVA se snídaní ve 4* luxusním hotelu v centru Vídně!

3 denní výlet do Vídně do 4* hotelu, který je přímo naproti největšího nákupního centra, zábavního centra a kina.Vídeň, Rakousko3 790 Kč - 3 denní výlet do Vídně do 4* hotelu, který je přímo naproti největšího nákupního centra, zábavního centra a kina.

3 dny v Římě pro dvě osoby se snídaní, fitness, wellness, vnitřním i venkovním bazénem ve 4* hotelu. Řím, Itálie3 380 Kč - 3 dny v Římě pro dvě osoby se snídaní, fitness, wellness, vnitřním i venkovním bazénem ve 4* hotelu.

Fantastická dovolená u termálních lázní Bükfürdö s polopenzí a masáží pro DVA.Maďarsko 6 290 Kč - Fantastická dovolená u termálních lázní Bükfürdö s polopenzí a masáží pro DVA.

Udělejte si radost a udělejte si výlet do Vídně. Máme pro vás 3 dny pro dvě osoby v 4* hotelu. Vídeň, Rakousko3 790 Kč - Udělejte si radost a udělejte si výlet do Vídně. Máme pro vás 3 dny pro dvě osoby v 4* hotelu.

Pobyt pro dva ve Vídni na až 4 dny s bohatým snídaňovým bufetem ve 4* hotelu ležícím na centrálním místě.Vídeň, Rakousko3 750 Kč - Pobyt pro dva ve Vídni na až 4 dny s bohatým snídaňovým bufetem ve 4* hotelu ležícím na centrálním místě.

Superluxusní dovolená pro dva v srdci Toskánska ve 4* hotelu s polopenzí, dárkem, venkovním bazénem a parádním wellness.Toskánsko, Itálie13 590 Kč - Superluxusní dovolená pro dva v srdci Toskánska ve 4* hotelu s polopenzí, dárkem, venkovním bazénem a parádním wellness.

Exkluzivní 6 ti denní wellness a golfová dovolená v Umbrii pro dvě osoby včetně bohatých snídaní. Umbrie, Itálie6 590 Kč - Exkluzivní 6 ti denní wellness a golfová dovolená v Umbrii pro dvě osoby včetně bohatých snídaní.

3 dny pro dvě osoby se snídaní, wellness a přivítacím drinkem ve 4* hotelu v Budapešti. Budapešť, Maďarsko2 990 Kč - 3 dny pro dvě osoby se snídaní, wellness a přivítacím drinkem ve 4* hotelu v Budapešti.

Luxusní dovolená v Bulharsku na 11 dní včetně dopravy + nákupy s velkou slevou v Istanbulu. Užijte si dovolenou i vyřešte dárky na Vánoce.Bulharsko8 700 Kč - Luxusní dovolená v Bulharsku na 11 dní včetně dopravy + nákupy s velkou slevou v Istanbulu. Užijte si dovolenou i vyřešte dárky na Vánoce.

4 dny pro dva v Maďarsku s wellness, fitness a vstupem do termálních lázní za polovinu ceny. Maďarsko 5 990 Kč - 4 dny pro dva v Maďarsku s wellness, fitness a vstupem do termálních lázní za polovinu ceny.

Víkendový kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou. Rozviňte schopnosti, které jste ani netušili, že máte. 1 250 Kč - Víkendový kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou. Rozviňte schopnosti, které jste ani netušili, že máte.

Celorepublikové slevy

Popruhy na učení chůze pro děti, které jsou navrženy tak, aby neomezovaly pohyby dítěte a zároveň aby rodič mohl jít narovnaný, bez neustálého sklánění a jištění dítěte. 220 Kč - Popruhy na učení chůze pro děti, které jsou navrženy tak, aby neomezovaly pohyby dítěte a zároveň aby rodič mohl jít narovnaný, bez neustálého sklánění a jištění dítěte.

Nádherné ručně dělané 14 karátové zlaté snubní prsteny nebo stříbrné snubní prsteny již od 1990 Kč!5 900 Kč - Nádherné ručně dělané 14 karátové zlaté snubní prsteny nebo stříbrné snubní prsteny již od 1990 Kč!

Nová nabídka víkendových výtvarných kurzů Ateliéru Mozaika. Naučte se nové techniky pod vedením zkušené lektorky.1 250 Kč - Nová nabídka víkendových výtvarných kurzů Ateliéru Mozaika. Naučte se nové techniky pod vedením zkušené lektorky.

Netradiční výklad s pohledem do podvědomí a rodově dědičných vazeb, bloků či traumat za tarotu a numerologie.396 Kč - Netradiční výklad s pohledem do podvědomí a rodově dědičných vazeb, bloků či traumat za tarotu a numerologie.

Letní pařáky se blíží, tak vybavte svůj byt, dům či kancelář pořádným ventilátorem. Kvalitní ventilátor za příjemnou cenu.439 Kč - Letní pařáky se blíží, tak vybavte svůj byt, dům či kancelář pořádným ventilátorem. Kvalitní ventilátor za příjemnou cenu.

Spolehlivý alkoholtester, který se vejde do každé kapsy. Alkoholtester poskytuje přesnou analýzu obsahu alkoholu v dechu.199 Kč - Spolehlivý alkoholtester, který se vejde do každé kapsy. Alkoholtester poskytuje přesnou analýzu obsahu alkoholu v dechu.

Veselí "travňáci" - originální keramické postavičky nebo smajlíci s živou trávou.109 Kč - Veselí "travňáci" - originální keramické postavičky nebo smajlíci s živou trávou.

Chladící podložka pod notebook. Zvyšte výkon vašeho notebooku.139 Kč - Chladící podložka pod notebook. Zvyšte výkon vašeho notebooku.

Kuličkodráha - perfektní prázdninová hra, která chytne a nepustí!439 Kč - Kuličkodráha - perfektní prázdninová hra, která chytne a nepustí!

Získejte plné rty, přesně takové, o jakých jste vždy snila. 100% bezpečná metoda zvětšení rtů díky FULLIPS.399 Kč - Získejte plné rty, přesně takové, o jakých jste vždy snila. 100% bezpečná metoda zvětšení rtů díky FULLIPS.

Stolní bruska na nože se dvěma vložkami pro hrubé a jemné broušení s dosažením nejdokonalejšího broušení od značky Peterhof.99 Kč - Stolní bruska na nože se dvěma vložkami pro hrubé a jemné broušení s dosažením nejdokonalejšího broušení od značky Peterhof.

Orgonitnitová ozdoba, která mění negativní elektromagnetické vlny a vlivy na pozitivní.125 Kč - Orgonitnitová ozdoba, která mění negativní elektromagnetické vlny a vlivy na pozitivní.

Velká orgonitnitová ozdoba, která mění negativní elektromagnetické vlny a vlivy na pozitivní.175 Kč - Velká orgonitnitová ozdoba, která mění negativní elektromagnetické vlny a vlivy na pozitivní.

Omlazující sérum značky Faberlic Renovage pod názvem Radikální opatření. 245 Kč - Omlazující sérum značky Faberlic Renovage pod názvem Radikální opatření.

Alarm proti mikrospánku do auta. Alarm je určen pro řidiče, operátory strojů, pracovníky bezpečnostních agentur a všechny ostatní, pro které je důležitá bdělost.199 Kč - Alarm proti mikrospánku do auta. Alarm je určen pro řidiče, operátory strojů, pracovníky bezpečnostních agentur a všechny ostatní, pro které je důležitá bdělost.

Zákaznická podpora

Máte dotaz k naší nabídce? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme. Použít můžete také jinou formu kontaktu.

Telefon: 776 083 600