Kreditní systém

Chcete ještě více ušetřit? Nebo chcete rovnou celé poukazy zadarmo? Náš kreditový systém vám to umožní!

Popis ve zkratce

Princip je jednoduchý, doporučíte libovolnou slevu svým kamarádům a známým. Pokud je zaujme a koupí si ji, připíšeme na váš účet určitý počet kreditů (každá sleva vám zaručí jiný počet kreditů). Vy pak kredity můžete použít u svých vlastních nákupů a ušetřit nebo rovnou mít poukazy zadarmo.

Čím více doporučíte kamarádů, tím více od nás dostanete. A když budete šikovní, budete si moci kupovat všechny naše slevy zdarma.
Panel doporučení slevy

Popis podrobně

V levé části stránky je u každé slevy lišta, která vám umožní poslat informace o dané slevě kamarádům na facebooku, twitteru nebo emailu.

V případě emailu můžete zadat více adres naráz, stačí když je oddělíte čárkami (příklad: kamarad1@seznam.cz, kamarad2@email.cz). Navíc můžete připsat osobní vzkaz a své jméno.

Vašim kamarádům přijde doporučení a pokud danou slevu koupí, na váš účet vám připíšeme daný počet kreditů. Počet kamarádů na slevu není omezen a navíc, pokud kamarád koupí více poukazů, dostanete kredit za každý nákup!

Je zde však omezení na danou slevu. Za kamarády dostanete kredity jen pokud koupí tu slevu, kterou jste doporučili. Další novou slevu jim tedy je třeba dopoučit znovu.

Tímto způsobem si můžete nastřádat neomezené množství kreditů, ktere můžete použít u svých vlastních nákupů! Můžete tak klidně mít poukazy zdarma, pokud budete mít dostatek kreditů! Stačí jen doporučit kamarádům a doufat, že i je sleva zaujme.

Kredity a jejich využití

Stav svého kreditového konta vidíte po přihlášení. Jeden kredit se rovné jedné koruně. Pokud tedy budete mít třeba 100 kreditů, můžete si od libovolného nákupu odečíst 100 Kč!

Před každým nákupem budete upozrněni na svůj stav kreditů a uvidíte kolik můžete ušetřit. Je jen na vás, zda kredity využijete hned, nebo si je budete střádat na větší množství.


Pokud Vám něco není jasné, nebo máte libovolný dotaz, neváhejte nás kontaktovat.

Aby vám nic neuteklo

Nechcete minout žádnou super slevu ve vašem městě? Vložte svůj email a my vám o každé akci napíšeme!

Zákaznická podpora

Máte dotaz k naší nabídce? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme. Použít můžete také jinou formu kontaktu.

Telefon: 776 083 600