Dnes pro Vás máme 11 slev v Jihlavě (změnit město)

Vedle toho dalších 15 slev na pobytové balíčky a cestování, a také 12 slev bez omezení regionu (zážitky, zboží, dárky a další).

Prohřejte své tělo 45 ti minutovou masáží zad a šíje lávovými kameny.299 Kč - Prohřejte své tělo 45 ti minutovou masáží zad a šíje lávovými kameny.

Rozhýbejte lymfatický systém, zeštíhlete a skoncujte s celulitidou, únavou a otoky. 190 Kč - Rozhýbejte lymfatický systém, zeštíhlete a skoncujte s celulitidou, únavou a otoky.

Permanentní prodloužení a zahuštění řas značkou Diamond Lashes.999 Kč - Permanentní prodloužení a zahuštění řas značkou Diamond Lashes.

Nejúčinnější terapie v boji proti celulitidě a striím X-WAVE expert – rázová vlna (4 ošetření).880 Kč - Nejúčinnější terapie v boji proti celulitidě a striím X-WAVE expert – rázová vlna (4 ošetření).

Skoncujte s celulitidou, únavou a otoky - 10 x 50ti minutová přístrojová lymfatická masáž! 1 390 Kč - Skoncujte s celulitidou, únavou a otoky - 10 x 50ti minutová přístrojová lymfatická masáž!

Dokonalá péče o Vaše ruce se SPA manikúrou CUCCIO Naturalé. Manikúra včetně lázně, masky, masáže rukou i předloktí. 400 Kč - Dokonalá péče o Vaše ruce se SPA manikúrou CUCCIO Naturalé. Manikúra včetně lázně, masky, masáže rukou i předloktí.

Máme pro vás skvělou nabídku P-Shine manikúry! Navíc ZDARMA parafínová maska na ruce!300 Kč - Máme pro vás skvělou nabídku P-Shine manikúry! Navíc ZDARMA parafínová maska na ruce!

Mějte krásné a pěstěné nehty! Plesová sezóna se blíží! Máme pro vás skvělou nabídku modeláže UV BIOgelem včetně zdobení. 380 Kč - Mějte krásné a pěstěné nehty! Plesová sezóna se blíží! Máme pro vás skvělou nabídku modeláže UV BIOgelem včetně zdobení.

Profesionální lakovaní nehtů CND Shellac pro dokonalé nehty bez škrábanců! Vyberte si ze 3 variant.350 Kč - Profesionální lakovaní nehtů CND Shellac pro dokonalé nehty bez škrábanců! Vyberte si ze 3 variant.

10 lekcí cvičení metodou Body space včetně iontového nápoje a jako bonus pro Vás - 10-ti minutové cvičení na vibrační plošině! 999 Kč - 10 lekcí cvičení metodou Body space včetně iontového nápoje a jako bonus pro Vás - 10-ti minutové cvičení na vibrační plošině!

Potřebujete shodit nabraná kila po svátcích? Cvičení na vibrační plošině za pomoci trenéra je to pravé! Permanentka na 10 vstupů již za 890 Kč!890 Kč - Potřebujete shodit nabraná kila po svátcích? Cvičení na vibrační plošině za pomoci trenéra je to pravé! Permanentka na 10 vstupů již za 890 Kč!

Pobyty

Pronájem chalupy pro 23 lidí v Jizerských horách kousek od Harrachova. Užijte si aktivní dovolenou s turistikou i lyžováním.Jizerské hory3 990 Kč - Pronájem chalupy pro 23 lidí v Jizerských horách kousek od Harrachova. Užijte si aktivní dovolenou s turistikou i lyžováním.

7 báječných dní s polopenzí přímo na vrcholku sjezdovky - v příjemné Chatě Tučňák!Jizerské hory2 399 Kč - 7 báječných dní s polopenzí přímo na vrcholku sjezdovky - v příjemné Chatě Tučňák!

3 denní výlet do Vídně do 4* hotelu, který je přímo naproti největšího nákupního centra, zábavního centra a kina.Vídeň, Rakousko3 790 Kč - 3 denní výlet do Vídně do 4* hotelu, který je přímo naproti největšího nákupního centra, zábavního centra a kina.

3 dny v Římě pro dvě osoby se snídaní, fitness, wellness, vnitřním i venkovním bazénem ve 4* hotelu. Řím, Itálie3 380 Kč - 3 dny v Římě pro dvě osoby se snídaní, fitness, wellness, vnitřním i venkovním bazénem ve 4* hotelu.

Fantastická dovolená u termálních lázní Bükfürdö s polopenzí a masáží pro DVA.Maďarsko 6 290 Kč - Fantastická dovolená u termálních lázní Bükfürdö s polopenzí a masáží pro DVA.

Exkluzivní 6 ti denní wellness a golfová dovolená v Umbrii pro dvě osoby včetně bohatých snídaní.  Umbrie, Itálie6 590 Kč - Exkluzivní 6 ti denní wellness a golfová dovolená v Umbrii pro dvě osoby včetně bohatých snídaní.

Dovolená pro dvě osoby na 5 dní s polopenzí, bazénem i fitkem u překrásného italského jezera Lago di Garda.Lago di Garda, Itálie9 190 Kč - Dovolená pro dvě osoby na 5 dní s polopenzí, bazénem i fitkem u překrásného italského jezera Lago di Garda.

Dovolená v krásné přírodě italských Dolomit na 6 dní pro dvě osoby s bohatou snídaní.Dolomity, Itálie5 990 Kč - Dovolená v krásné přírodě italských Dolomit na 6 dní pro dvě osoby s bohatou snídaní.

Pobyt na 5 dní pro dva se snídaní v příjemném hotelu s venkovním bazénem v italských Dolomitech.Dolomity, Itálie4 290 Kč - Pobyt na 5 dní pro dva se snídaní v příjemném hotelu s venkovním bazénem v italských Dolomitech.

3 dny pro DVA se snídaní ve 4* hotelu přímo v centru Vídně. Vídeň, Rakousko3 890 Kč - 3 dny pro DVA se snídaní ve 4* hotelu přímo v centru Vídně.

Až 6 ti denní dovolená v maďarském Kehidakustány pro DVA s parádním wellness a bohatou snídaní.Maďarsko4 050 Kč - Až 6 ti denní dovolená v maďarském Kehidakustány pro DVA s parádním wellness a bohatou snídaní.

Dovolená u maďarských lázní na 3 dny pro dvě osoby v prvním holistickém hotelu v Maďarsku. Čeká vás polopenze, luxusní hotelové wellness a fitness i komplexní služby přírodní léčby.Maďarsko4 350 Kč - Dovolená u maďarských lázní na 3 dny pro dvě osoby v prvním holistickém hotelu v Maďarsku. Čeká vás polopenze, luxusní hotelové wellness a fitness i komplexní služby přírodní léčby.

Pobyt na 3 nebo 4 dny pro DVA se snídaní ve 4* luxusním hotelu v centru Vídně!Vídeň, Rakousko4 450 Kč - Pobyt na 3 nebo 4 dny pro DVA se snídaní ve 4* luxusním hotelu v centru Vídně!

4 dny pro dva v Maďarsku s wellness, fitness a vstupem do termálních lázní za polovinu ceny. Maďarsko5 990 Kč - 4 dny pro dva v Maďarsku s wellness, fitness a vstupem do termálních lázní za polovinu ceny.

Pobyt pro dva ve Vídni na až 4 dny s bohatým snídaňovým bufetem ve 4* hotelu ležícím na centrálním místě.Vídeň, Rakousko3 990 Kč - Pobyt pro dva ve Vídni na až 4 dny s bohatým snídaňovým bufetem ve 4* hotelu ležícím na centrálním místě.