Jak to funguje?

Co jsou a jak fungují FajnSlevy.cz?

FajnSlevy.cz jsou internetový portál nabízející unikátní akce se slevou 40 - 90 %. Jedná se o způsob hromadného nakupování – tím, že firmám zajistíme určitý počet zákazníků, získáme na oplátku velmi zajímavé slevy na jejich služby či produkty.

Co musím udělat pro to, abych mohl na Fajnslevách nakupovat?

Pokud Vás zaujme nějaká z našich nabídek, stačí kliknout na tlačítko KOUPIT, vyplnit emailovou adresu a vybrat způsob platby. Jakmile se nabídka stane aktivní a pokud již budete mít objednávku zaplacenou, obdržíte na Váš email poukaz na odběr slevy.

Jak se u vás zaregistruji?

1. Registrace je provedena automaticky při prvním nákupu. Stačí zadat svůj email a na něj vám přijdou všechny potřebné údaje.
2. Pokud používáte sociální síť Facebook, můžete použít svůj Facebook účet a jedním kliknutím si jej propojit s FajnSlevy.cz, čímž vedle samotné registrace získáváte další výhody, jako například bonusové kredity (viz níže).

Kdy se sleva stává aktivní?

Nabídka se stane aktivní, jakmile si ji koupí minimální požadovaný počet zákazníků. Tento limit se může u každé nabídky lišit a je vždy zobrazený pod tlačítkem KOUPIT. Pokud je počet kupujících zelený, sleva již je aktivní.

Co se stane, když nabídka nedosáhne požadovaného počtu zájemců?

Pokud se nepřihlásí dostatečný počet zájemců, nabídka se zruší a Vy tím pádem nic neplatíte. Pokud o nabídku máte zájem, a není dostatečný počet zájemců, neváhejte a pošlete informace svým známým a kamarádům – zvednete tak šanci, že se sleva aktivuje.

Mohu nabídku zakoupit i jako dárek pro někoho jiného?

Ano, samozřejmě. Po zakoupení Vám pošleme jak klasický, tak dárkový poukaz bez uvedení ceny, slevy či jména našeho webu.

Chci zaplatit platební kartou. Jak a kdy dochází k převodu peněz?

Jakmile platbu autorizujete, bude zrealizována obratem po aktivaci slevy. Pokud by sleva nebyla aktivována, platba nebude uskutečněna a k převodu peněz vůbec nedojde. Pokud již v době platby sleva aktivní je, k odečtu peněz dojde obratem po provedení platby.

Co děláte s údaji o mé platební kartě? Jak bezpečné je zaplacení platební kartou?

Placení platební kartou je naprosto bezpečné, Vaše údaje se k nám vůbec nedostanou. Pro platby kartou využíváme profesionální platební bránu slovenské Tatra banky (součást skupiny Raiffeisen Bank International), která transakce provádí prostřednictvím světově nejpoužívanějšího a ověřeného systému 3D-Secure. Systém používá profesionální technologie podle mezinárodních norem a nejnovější metody pro šifrování dat, které zaručují spolehlivost platebního systému a maximální ochranu informací. Vaše údaje se tak nedostanou do nepovolaných rukou a ani naše společnost k nim nemá přístup a nikde je neukládá. Jste tak maximálně chráněni a v bezpečí.

Chci zaplatit bankovním převodem ze svého účtu. Jak se realizuje tento způsob platby?

Podklady k platbě od nás dostanete v okamžiku, jakmile se sleva aktivuje. Platíte tedy až je sleva aktivována a máte jistotu, že je platná.

Zaplatil jsem za slevu, co se bude dít dále?

Po přijetí platby vám na váš email pošleme zakoupený poukaz a také přihlašovací údaje do našeho systému, kde máte přehled o všech svých nákupech. Zde máte ke každé slevě také zobrazen váš poukaz (kód), se kterým se prokážete u daného partnera, který slevu poskytuje. Můžete si ho vytisknout jako klasický či dárkový poukaz nebo prostě opsat. Tento kód vám garantuje uplatnění slevy u daného partnera, nic víc nepotřebujete.

Kdy mohu uplatnit svůj poukaz na slevu? Jak dlouho platí?

Každý poukaz má stanovenou dobu platnosti, která je uvedena v popisu nabídky, stejně tak na samotném poukazu. Obvykle se tato doba pohybuje v řádech několika měsíců. Je pak jen na vás, jak se s danou společností domluvíte na termínu využití slevy.

Pokud nevyužiji plnou hodnotu kupónu při první návštěvě, mohu zbytek uplatnit i později?

Zpravidla ne. Pokud není v podmínkách nákupu uvedeno jinak, poukaz je jednorázový a za nevyužitou hodnotu peníze ani jiný druh kompenzace nedostanete.

Co když poskytovatel mé slevy poukaz odmítne?

Nejdříve je nutno říci, že partnery vybíráme velmi pečlivě a spolupracujeme pouze s důvěryhodnými společnostmi. S každou společností, která skrze FajnSlevy.cz inzeruje, uzavíráme velmi komplexní smlouvu, kde se tato společnost zavazuje k uznání slevy. Pokud by přesto někdo odmítl slevu uznat, maximálním způsobem vám budeme nápomoci v řešení situace. Pokud by i přesto nebylo jiné řešení, vrátíme vám peníze.

Chci doporučit kamaráda a získat slevu, ale nemám u vás registraci. Jak bonus získám?

Pokud použijete funkci Doporuč kamaráda a nemáte u nás účet, bude vám automaticky vytvořen. V okamžiku, kdy váš kamarád u nás koupí libovolnou slevu, vám na účet připíšeme daný počet kreditů (viz níže).

Co jsou to kredity?

Kredity jsou v podstatě virtuální peníze, které můžete uplatnit při nákupu libovolné slevy a získat tak ještě lepší cenu nebo rovnou celý poukaz zdarma! Kredity získáváte za doporučování našich slev kamarádům. Stav kreditů vidíte po přihlášení ve svém účtu. Jeden kredit se rovná jedné koruně. Podrobnosti najdete zde.

Pokud jste nenašli odpověď na vaši otázku, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vaše dotazy zodpovíme.

Aby vám nic neuteklo

Nechcete minout žádnou super slevu ve vašem městě? Vložte svůj email a my vám o každé akci napíšeme!

Zákaznická podpora

Máte dotaz k naší nabídce? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme. Použít můžete také jinou formu kontaktu.

Telefon: 776 083 600